За даними нового дослідження вчених з Інституту офтальмології UCL (Великобританія), трихвилинна ранкова дія довгохвильового темно-червоного світла на очі може уповільнити процес погіршення зору і навіть на якийсь час покращити здатність добре бачити.

Згідно з новим дослідженням вчених з університету Гранади (Іспанія) кофеїн може підвищувати уважність, швидкість реакції та динамічну гостроту зору (точність виявлення об'єктів, що рухаються).

Згідно з невеликим рандомізованим дослідженням, проведеним у Каліфорнійському університеті в Девісі (США), регулярне вживання невеликої порції сушених ягід годжі може допомогти запобігти розвитку вікової втрати зору, пов'язаної з дегенерацією жовтої плями.

Нове дослідження офтальмологів з клініки Wills Eye Hospital (США) підтвердило, що дистанційне навчання, що передбачає збільшення часу, яке діти проводять перед монітором, може призвести до сильної напруги очей, нечіткості зору, головного болю, а також стану, званого недостатністю конвергенції.

Очі — дуже важливі та чутливі сенсорні органи, від яких залежить сприйняття світу. Наші очі легко можуть пошкодити не тільки гострі предмети, що випадково потрапили в них, але й повсякденні звички, які на перший погляд здаються практично нешкідливими для органів зору. Ось деякі з них.

Якщо ви коли-небудь мріяли побачити справжнього Кота в чоботях з мультфільму «Шрек», обов'язково підпишіться на аккаунт британського короткошерстого кота на прізвисько Піско.

Вчені вже вміють за допомогою штучного інтелекту (ШІ) визначати з очей тривалість людського життя.

У пошуках відповіді на це питання багато людей вводяться некоректними поясненнями в оману. Так, іноді можна знайти інформацію про те, що сильно тепле світло, так само як і дуже холодне - згубно впливає на зір. Тобто, призводить до короткозорості та інших проблем. Про білому або нейтральному світлу практично завжди говорять, що воно абсолютно не шкідливе для очей.

Стрес на роботі, неправильне харчування, регулярне перебування перед монітором гаджетів, погана екологія та багато іншого згубно позначається на стані організму людини, зокрема, страждають наші очі. А між тим, без хорошого зору наше життя не може бути повноцінною. Так як же зберегти пильність очей в щоденній рутині?

Згідно з новим дослідженням учених з Китаю деякі захворювання очей підвищують ризик розвитку деменції і хвороби Альцгеймера.

Яких тільки продуктів немає в асортименті Xiaomi, але китайська компанія на цьому не зупиняється і продовжує експериментувати з гаджетами. Нещодавно вона запатентувала незвичайні смарт-окуляри.

Виявляється, дізнатися дещо цікаве про співрозмовника можна в перші пару хвилин знайомства: досить заглянути йому в очі.
Незважаючи на удавану відмінність між людьми, є в них і спільні риси. Наприклад, колір волосся (пам'ятаєте давнє протистояння блондинок і брюнеток?) Або очей. Нещодавно вчені з'ясували, що ж об'єднує різних людей, що мають однаковий колір очей.

Після презентації iPhone 13 компанія Apple отримала певну кількість заслуженої критики. Однак свіжий звіт передбачає, що у компанії є туз в рукаві на 2022 рік у вигляді нової AR-гарнітури.

У багатьох людей вуличні графіті асоціюються з сумнівними малюнками, які тільки псують зовнішній вигляд будівель. Однак 31-річний художник з Мексики Карлос Альберто перетворює сумний міський простір в справжнє мистецтво. Хлопець створює неймовірні 3D-малюнки, які під правильним кутом немов оживають.

«Забігаючи вперед, таким продуктом компанії стануть наші перші розумні окуляри від Ray-Ban в партнерстві з EssilorLuxottica», - проанонсував вихід девайса Цукерберг.

Нестача вітаміну А може призвести до виникнення куряча сліпота - розладу зору, при якому пропадає здатність бачити в сутінках.

Згідно з новим дослідженням учених з університету Джонса Хопкінса (США), проблеми із зором пов'язані з підвищеним ризиком зниження когнітивних функцій (пам'яті, уваги, здібностей до навчання і так далі) у літніх людей.

Стартап Ampere розробив сонцезахисні окуляри Dusk, які дозволяють користувачеві змінювати ступінь затемненности через додаток або кнопки на корпусі. В окулярах також є вбудовані динаміки і мікрофон для дзвінків або виклику голосового асистента.

Нестача вітаміну А може призвести до виникнення куряча сліпота - розладу зору, при якому пропадає здатність бачити в сутінках.

Зір людини може залежати від багатьох речей: спадковість, захворювання очей, цукровий діабет і проблеми зі щитовидкою, постійний вплив на очі токсичних речовин, а також харчування. Вчені з Мадридського університету (Іспанія) радять включити в раціон какао, оскільки цей смачний напій покращує гостроту зору.

Зазвичай ми не замислюємося про те, як сприймаємо зовнішній світ: як чуємо його, як помітний, як бачимо. Людина оцінює своє самопочуття в цілому, обмежуючись критеріями «добре себе почуваю» або «погано».

У сильну спеку очі дітей слід захищати від шкідливого впливу сонця відповідними сонцезахисними окулярами. Втім, не всі батьки знають, як правильно їх вибрати.

Компанія Apple випустить перші розумні окуляри вже в 2022 році в рамках конференції WWDC, повідомив авторитетний техно інсайдер Роберт Скобл.

При виборі такого аксесуару, як сонцезахисні окуляри важливо пам'ятати не тільки про естетичну складову, але і про те, наскільки добре лінзи захищають очі від ультрафіолету.

Дослідницька група з Каліфорнійського університету (США) визначила новий маркер ризику серцево-судинних захворювань, який можна побачити за допомогою оптичної когерентної томографії (ОКТ) - діагностичного інструменту, який офтальмологи використовують для створення зображення сітківки ока.

Часто сіпається око - досить подразнюючу явище, від якого не завжди виходить позбутися швидко. Причини у мимовільного руху повік можуть бути самими різними: від банального перевтоми і стресу до неврологічних захворювань.

Багато людей день у день проводять кілька годин поспіль перед екраном комп'ютерів і мобільних пристроїв. Офтальмолог з клініки Майо (США) - доктор Мюріель Шорнак розповіла, що пильний погляд на екран може викликати тимчасові проблеми із зором.

У 2017 році тигриці Ратне - мешканки парку дикої природи Шепрет в Англії успішно видалили катаракту, але через кілька років у тварини знову виникли проблеми з очима, через які у неї серйозно погіршилися зір і координація.

Вітамін A важливий для підтримки нашої здатності бачити в темний час доби і при тьмяному світлі.

>Неправильна постава, сутулість, тривале перебування в статичній позі за робочим столом можуть привести до погіршення зору, а також до розвитку глаукоми - атрофії зорового нерва.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»