У багатьох людей вуличні графіті асоціюються з сумнівними малюнками, які тільки псують зовнішній вигляд будівель. Однак 31-річний художник з Мексики Карлос Альберто перетворює сумний міський простір в справжнє мистецтво. Хлопець створює неймовірні 3D-малюнки, які під правильним кутом немов оживають.

«Забігаючи вперед, таким продуктом компанії стануть наші перші розумні окуляри від Ray-Ban в партнерстві з EssilorLuxottica», - проанонсував вихід девайса Цукерберг.

Нестача вітаміну А може призвести до виникнення куряча сліпота - розладу зору, при якому пропадає здатність бачити в сутінках.

Згідно з новим дослідженням учених з університету Джонса Хопкінса (США), проблеми із зором пов'язані з підвищеним ризиком зниження когнітивних функцій (пам'яті, уваги, здібностей до навчання і так далі) у літніх людей.

Стартап Ampere розробив сонцезахисні окуляри Dusk, які дозволяють користувачеві змінювати ступінь затемненности через додаток або кнопки на корпусі. В окулярах також є вбудовані динаміки і мікрофон для дзвінків або виклику голосового асистента.

Нестача вітаміну А може призвести до виникнення куряча сліпота - розладу зору, при якому пропадає здатність бачити в сутінках.

Зір людини може залежати від багатьох речей: спадковість, захворювання очей, цукровий діабет і проблеми зі щитовидкою, постійний вплив на очі токсичних речовин, а також харчування. Вчені з Мадридського університету (Іспанія) радять включити в раціон какао, оскільки цей смачний напій покращує гостроту зору.

Зазвичай ми не замислюємося про те, як сприймаємо зовнішній світ: як чуємо його, як помітний, як бачимо. Людина оцінює своє самопочуття в цілому, обмежуючись критеріями «добре себе почуваю» або «погано».

У сильну спеку очі дітей слід захищати від шкідливого впливу сонця відповідними сонцезахисними окулярами. Втім, не всі батьки знають, як правильно їх вибрати.

Компанія Apple випустить перші розумні окуляри вже в 2022 році в рамках конференції WWDC, повідомив авторитетний техно інсайдер Роберт Скобл.

При виборі такого аксесуару, як сонцезахисні окуляри важливо пам'ятати не тільки про естетичну складову, але і про те, наскільки добре лінзи захищають очі від ультрафіолету.

Дослідницька група з Каліфорнійського університету (США) визначила новий маркер ризику серцево-судинних захворювань, який можна побачити за допомогою оптичної когерентної томографії (ОКТ) - діагностичного інструменту, який офтальмологи використовують для створення зображення сітківки ока.

Часто сіпається око - досить подразнюючу явище, від якого не завжди виходить позбутися швидко. Причини у мимовільного руху повік можуть бути самими різними: від банального перевтоми і стресу до неврологічних захворювань.

Багато людей день у день проводять кілька годин поспіль перед екраном комп'ютерів і мобільних пристроїв. Офтальмолог з клініки Майо (США) - доктор Мюріель Шорнак розповіла, що пильний погляд на екран може викликати тимчасові проблеми із зором.

У 2017 році тигриці Ратне - мешканки парку дикої природи Шепрет в Англії успішно видалили катаракту, але через кілька років у тварини знову виникли проблеми з очима, через які у неї серйозно погіршилися зір і координація.

Вітамін A важливий для підтримки нашої здатності бачити в темний час доби і при тьмяному світлі.

>Неправильна постава, сутулість, тривале перебування в статичній позі за робочим столом можуть привести до погіршення зору, а також до розвитку глаукоми - атрофії зорового нерва.

Звичайно, сліпота зараз не так поширена, як в XVIII столітті, але все-таки навіть в наші дні є хвороби, що призводять до втрати зору.

Вчені створили новий тип кіберсетчаткі з дуже широким полем зору. Вона може розпізнавати десятки тисяч пікселів, пишуть вчені в науковому журналі Communications Materials.

Корпорація Microsoft провела онлайн-трансляцію 12 складних операцій, які провели 15 хірургів з 13 країн за 24 години, а координувала роботу докторів гарнітура змішаної реальності HoloLens 2, говориться в повідомленні компанії.

Нерідко люди з поганим зором відмовляються від занять спортом, боячись нашкодити собі ще більше. Але деякі вважають, що фізична активність, навпаки, може відновити здоров'я очей і повернути ідеальні показники. Чи так це насправді і якими видами спорту можна займатися навіть при «мінусі»

Британські дослідники уточнили, коли у тварин з'явилося зір. Виявилося, що це сталося раніше, ніж передбачалося до цих пір.

У багатьох людей в старості починає слабшати слух і зір, часом навіть одночасно. Згідно з новим дослідженням учених з Кангвонского національного університету (Південна Корея) втрата функцій обох органів почуттів може підвищити ризик розвитку деменції і сильного погіршення когнітивних здібностей через роки.

Поліпшити зір без операцій можливо за допомогою простої гімнастики, яка забирає не більше кількох хвилин в день. Про це розказав лікар-офтальмолог Руї Хірамацу. За словами медика, очі необхідно регулярно тренувати так само, як тренуються м'язи або розум.

 

Біонічне око дозволило пацієнтці бачити світ у вигляді малюнка з підсвічених точок. Розподільна здатність зображення була низьким, однак цього виявилося достатньо, щоб розрізняти букви і людей. Слідом за першою пацієнткою бионичні очі отримають ще п'ять добровольців, які страждають від сліпоти.

1. У блакитнооких людей райдужка виглядає такою не через пігменту. Вона отримує колір так само, як небо: в відбитому райдужною оболонкою світлі переважає синій спектр

Багато дітей відмовляються носити окуляри, тому що вважають, що вони погано виглядають. У Пенсільванії (США) живе коішечка, яка переконує дітей в зворотному.

Діти на віддаленому навчанні втрачають зір в 1,5 рази швидше. До такого висновку прийшли вчені Школи офтальмології та оптометрії і очної лікарні Медичного університету Веньчжоу в Китаї, які вивчили стан здоров'я учнів 1,3 тисячі шкіл.

Перехворілий коронавірусів 54-річний чоловік практично повністю втратив зір в результаті ускладнення, викликаного захворюванням. Тепер він здатний лише розпізнавати форми і кольору предметів.

Високі технології - це не тільки комп'ютери, смартфони та інші гаджети. Дуже часто прогрес допомагає людям в сфері медицини. Нещодавно ізраїльські лікарі завдяки сучасним розробкам змогли повернути зір сліпій людині.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»