Звичайно, сліпота зараз не так поширена, як в XVIII столітті, але все-таки навіть в наші дні є хвороби, що призводять до втрати зору.

Вчені створили новий тип кіберсетчаткі з дуже широким полем зору. Вона може розпізнавати десятки тисяч пікселів, пишуть вчені в науковому журналі Communications Materials.

Корпорація Microsoft провела онлайн-трансляцію 12 складних операцій, які провели 15 хірургів з 13 країн за 24 години, а координувала роботу докторів гарнітура змішаної реальності HoloLens 2, говориться в повідомленні компанії.

Нерідко люди з поганим зором відмовляються від занять спортом, боячись нашкодити собі ще більше. Але деякі вважають, що фізична активність, навпаки, може відновити здоров'я очей і повернути ідеальні показники. Чи так це насправді і якими видами спорту можна займатися навіть при «мінусі»

Британські дослідники уточнили, коли у тварин з'явилося зір. Виявилося, що це сталося раніше, ніж передбачалося до цих пір.

У багатьох людей в старості починає слабшати слух і зір, часом навіть одночасно. Згідно з новим дослідженням учених з Кангвонского національного університету (Південна Корея) втрата функцій обох органів почуттів може підвищити ризик розвитку деменції і сильного погіршення когнітивних здібностей через роки.

Поліпшити зір без операцій можливо за допомогою простої гімнастики, яка забирає не більше кількох хвилин в день. Про це розказав лікар-офтальмолог Руї Хірамацу. За словами медика, очі необхідно регулярно тренувати так само, як тренуються м'язи або розум.

 

Біонічне око дозволило пацієнтці бачити світ у вигляді малюнка з підсвічених точок. Розподільна здатність зображення була низьким, однак цього виявилося достатньо, щоб розрізняти букви і людей. Слідом за першою пацієнткою бионичні очі отримають ще п'ять добровольців, які страждають від сліпоти.

1. У блакитнооких людей райдужка виглядає такою не через пігменту. Вона отримує колір так само, як небо: в відбитому райдужною оболонкою світлі переважає синій спектр

Багато дітей відмовляються носити окуляри, тому що вважають, що вони погано виглядають. У Пенсільванії (США) живе коішечка, яка переконує дітей в зворотному.

Діти на віддаленому навчанні втрачають зір в 1,5 рази швидше. До такого висновку прийшли вчені Школи офтальмології та оптометрії і очної лікарні Медичного університету Веньчжоу в Китаї, які вивчили стан здоров'я учнів 1,3 тисячі шкіл.

Перехворілий коронавірусів 54-річний чоловік практично повністю втратив зір в результаті ускладнення, викликаного захворюванням. Тепер він здатний лише розпізнавати форми і кольору предметів.

Високі технології - це не тільки комп'ютери, смартфони та інші гаджети. Дуже часто прогрес допомагає людям в сфері медицини. Нещодавно ізраїльські лікарі завдяки сучасним розробкам змогли повернути зір сліпій людині.

Індійські вчені прийшли до висновку, що люди, які носять окуляри, виявилися більш захищеними під час пандемії коронавируса, ніж ті, хто не робить цього, пише газета The Sunday Telegraph.

Окуляри - аксесуар, який не може залишитися непоміченим. Вибираючи оправу для окулярів, необхідно приділити увагу не тільки її зручності і довговічності, але і тому, наскільки вона стильно і гармонійно буде поєднуватися з одягом цього сезону. Давайте подивимося, які оправи будуть наймоднішими у 2021 році.

Багато аспектів звичного способу життя можуть негативно вплинути на здоров'я очей і погіршити зір. Якщо ви хочете надовго зберегти можливість добре бачити, варто уважніше ставитися до деяких звичок у їжі, роботі або дозвіллі.

Брати з Нью-Йорка (США) Брайан і Бредфорд Меннінг ще в дитинстві втратили зір через рідкісне генетичне захворювання очей - хворобу Штаргардта. Вони присвятили життя тому, щоб знайти ліки від їх хвороби, а також від інших захворювань, що призводять до сліпоти.

Віртуальна реальність підступає з усіх боків, і вже зараз VR-окуляри і приставки не здаються нам чимось незвичайним. Але чи не псує такий девайс наш зір?

Операція по корекції зору з кожним роком стає все популярнішою. Повернути хороший зір тепер можна майже в будь-якому місті і за доступною ціною.

За півроку пандемії вчені з'ясували багато про новий коронавірус. Наприклад, стало відомо про шляхи передачі вірусу, способах лікування COVID-19, а також про ускладнення, які найчастіше виникають у перехворілих.

Команда вчених з Університетського коледжу Лондона розповіла про свій новий експеримент. Фахівці вирішили з'ясувати, як можна зупинити вікову втрату зору без застосування хірургічного втручання.

Хронічний стресс і синдром професійного вигорання приводять до зниження контрастної чутливості очей. До такого висновку прийшли дослідники Сибірського федерального університету.

Команда дослідників з Університету Рочестера опублікувала дослідження, в якому розповіла, від чого може залежати гострота зору. Виявилося, що не тільки спадковість, травми і неправильне освітлення можуть вплинути на передчасну втрату зору.

Постійна робота за комп'ютером, погане освітлення і відпочинок з смартфоном можуть дуже втомлювати очі і знижувати гостроту зору.

Але є кілька способів швидко дати очам відпочити. Ними можна користуватися як окремо, так і поєднуючи між собою, для посилення ефективності.

Фітнес-трекер - це, безумовно, дуже корисний прилад, але, не дивлячись на це, назвати його стильним досить важко. З цієї причини компанія Luxottica спільно з Intel вирішили об'єднати свої зусилля і створити новий  фітнес-трекер що можна зручно носити.

Українські окуляри з кавовової вторсировини, зібрали понад 11 тисяч доларів за добу на краудфандінговой платформі Kickstarter.

Біонічне око дозволило пацієнтці бачити світ у вигляді малюнка з підсвічених крапок. Розподільна здатність була низькою, однак цього виявилося достатньо, щоб розрізняти літери та людей.

Для тривалої і продуктивної роботи дуже важливо встановити в приміщенні освітлення, яке буде максимально комфортним для очей. Більшість освітлювальних приладів створює підвищене навантаження на зір. Щоб уникнути цього, слід використовувати сучасні пристрої з оптимальними характеристиками генерується світлового потоку.

Команда дослідників з Університету Рочестера опублікувала дослідження, в якому розповіла, від чого може залежати гострота зору. Виявилося, що не тільки спадковість, травми і неправильне освітлення можуть вплинути на передчасну втрату зору.

Зараз у людей з поганим зором є кілька варіантів: носити лінзи чи окуляри, зробити операцію по корекції зору або залишити все як є. Але у наших далеких предків, які жили в Середньовіччі, такого вибору не було.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»