Юна мешканка графства Ноттінгемшир у Великій Британії Лоурі три роки тому написала листа до компанії Disney з проханням додати у мультфільми героїню в окулярах, схожу на неї саму. На той момент Лоурі було 9 років.

У Києві вперше почали використовувати окуляри віртуальної реальності у державних пологових будинках.

Окуляри є делікатним предметом, і з ними завжди потрібно бути обережними. Особливо це стосується очищення та миття лінз. Про те, як правильно доглядати за окулярами – читайте в матеріалі

Вчені з Німеччини розробили прототип неймовірних окулярів, в яких використовують інфрачервону технологію, щоб допомогти сліпим орієнтуватися у навколишньому світі.

У Британії створили окуляри доповненої реальності: компанія Snap випустила три покоління таких гаджетів, а остання версія може стати "окулярами майбутнього". очей.

У людини яка систематично спить не достатню кількість годин погіршується самопочуття. Як з’ясувалося впливає це й на здоров’я очей.

Багатогодинне сидіння перед монітором може викликати комп'ютерний зоровий синдром, який характеризується втомою, почервонінням та сухістю очей, а також тимчасовим зниженням гостроти зору.

11-річний сибірський хаскі з Сіетла (США) на прізвисько Стерлінг втратив зір через глаукому і після цього практично втратив інтерес до життя. Його власники Ліліан та Марк Маккі дуже хотіли допомогти вихованцю впоратися з депресивним станом і взяли з притулку маламута, якого назвали Уокер.

Рано чи пізно кожен другий стикається з необхідністю корекції зору та шукає найбільш безпечний та дієвий спосіб.

Вчені вже вміють за допомогою штучного інтелекту (ІІ) визначати з очей тривалість людського життя.

Створення біонічного ока, яке імітує розширення та звуження зіниці, може наблизити людство до надання ефективної допомоги людям із порушеннями зору.

Синдром сухого ока – це патологічний стан, який характеризується відсутністю або низькою якістю слізної рідини. Недостатня кількість сліз призводить до хронічного запалення поверхні ока, викликає почервоніння та відчуття печіння.

Вчені з Канади провели дослідження, яке показало, що кофеїн підвищує уважність і точність виявлення цілей, що рухаються. Також він сприяє покращенню реакції.

Американська асоціація офтальмологів у 1998 році запровадила термін «комп'ютерний зоровий синдром» (КЗС), який позначає стани тіла, викликані тривалою роботою за комп'ютером — від болів у шиї до головного болю та втрати гостроти зору. Ті ж симптоми можуть виникнути і при тривалому використанні телефону.

Вчені з Австралії змогли покращити зір вівцям шляхом вживлення ним біонічних очей поверх сітківки. Спеціальний пристрій називається Phoenix 99. Воно транслює зображення з мікрокамери на сітківку ока у вигляді електричних сигналів.

Лікар-окуліст Вітні Селтман розповіла, що дієта, якою дотримується людина, дуже впливає на стан її здоров'я. Вона назвала два повсякденні продукти, вживання яких може сильно зіпсувати зір, і розповіла, чим їх можна замінити.

Перська кішка з Оману, яка не має очей, стала зіркою соцмереж, пише Independent. Незвичайна зовнішність тварини підкорила людей та принесла їй армію фанатів.

Щоразу, коли ми моргаємо, на наших очах утворюється слізна плівка - покриття, необхідне для захисту від пилу та бруду. Коли якась частина слізної плівки стає нестабільною, на поверхні ока з'являються сухі плями, що викликають свербіж, відчуття поколювання та печіння.

Вчені повідомили, що короткочасна дія темно-червоного світла на очі вранці допомагає від погіршення зору.

Зростання популярності шоломів віртуальної реальності призвело до різкого збільшення кількості страхових випадків. У 2021-му любителі ігор стали на 31% частіше звертатися до страх. компаній через зламані меблі та розбиті телевізори. Порівняно з 2016 роком кількість звернень зросла на 68%.

За даними нового дослідження вчених з Інституту офтальмології UCL (Великобританія), трихвилинна ранкова дія довгохвильового темно-червоного світла на очі може уповільнити процес погіршення зору і навіть на якийсь час покращити здатність добре бачити.

Згідно з новим дослідженням вчених з університету Гранади (Іспанія) кофеїн може підвищувати уважність, швидкість реакції та динамічну гостроту зору (точність виявлення об'єктів, що рухаються).

Згідно з невеликим рандомізованим дослідженням, проведеним у Каліфорнійському університеті в Девісі (США), регулярне вживання невеликої порції сушених ягід годжі може допомогти запобігти розвитку вікової втрати зору, пов'язаної з дегенерацією жовтої плями.

Нове дослідження офтальмологів з клініки Wills Eye Hospital (США) підтвердило, що дистанційне навчання, що передбачає збільшення часу, яке діти проводять перед монітором, може призвести до сильної напруги очей, нечіткості зору, головного болю, а також стану, званого недостатністю конвергенції.

Очі — дуже важливі та чутливі сенсорні органи, від яких залежить сприйняття світу. Наші очі легко можуть пошкодити не тільки гострі предмети, що випадково потрапили в них, але й повсякденні звички, які на перший погляд здаються практично нешкідливими для органів зору. Ось деякі з них.

Якщо ви коли-небудь мріяли побачити справжнього Кота в чоботях з мультфільму «Шрек», обов'язково підпишіться на аккаунт британського короткошерстого кота на прізвисько Піско.

Вчені вже вміють за допомогою штучного інтелекту (ШІ) визначати з очей тривалість людського життя.

У пошуках відповіді на це питання багато людей вводяться некоректними поясненнями в оману. Так, іноді можна знайти інформацію про те, що сильно тепле світло, так само як і дуже холодне - згубно впливає на зір. Тобто, призводить до короткозорості та інших проблем. Про білому або нейтральному світлу практично завжди говорять, що воно абсолютно не шкідливе для очей.

Стрес на роботі, неправильне харчування, регулярне перебування перед монітором гаджетів, погана екологія та багато іншого згубно позначається на стані організму людини, зокрема, страждають наші очі. А між тим, без хорошого зору наше життя не може бути повноцінною. Так як же зберегти пильність очей в щоденній рутині?

Згідно з новим дослідженням учених з Китаю деякі захворювання очей підвищують ризик розвитку деменції і хвороби Альцгеймера.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»