Багато дітей відмовляються носити окуляри, тому що вважають, що вони погано виглядають. У Пенсільванії (США) живе коішечка, яка переконує дітей в зворотному.

Діти на віддаленому навчанні втрачають зір в 1,5 рази швидше. До такого висновку прийшли вчені Школи офтальмології та оптометрії і очної лікарні Медичного університету Веньчжоу в Китаї, які вивчили стан здоров'я учнів 1,3 тисячі шкіл.

Перехворілий коронавірусів 54-річний чоловік практично повністю втратив зір в результаті ускладнення, викликаного захворюванням. Тепер він здатний лише розпізнавати форми і кольору предметів.

Високі технології - це не тільки комп'ютери, смартфони та інші гаджети. Дуже часто прогрес допомагає людям в сфері медицини. Нещодавно ізраїльські лікарі завдяки сучасним розробкам змогли повернути зір сліпій людині.

Індійські вчені прийшли до висновку, що люди, які носять окуляри, виявилися більш захищеними під час пандемії коронавируса, ніж ті, хто не робить цього, пише газета The Sunday Telegraph.

Окуляри - аксесуар, який не може залишитися непоміченим. Вибираючи оправу для окулярів, необхідно приділити увагу не тільки її зручності і довговічності, але і тому, наскільки вона стильно і гармонійно буде поєднуватися з одягом цього сезону. Давайте подивимося, які оправи будуть наймоднішими у 2021 році.

Багато аспектів звичного способу життя можуть негативно вплинути на здоров'я очей і погіршити зір. Якщо ви хочете надовго зберегти можливість добре бачити, варто уважніше ставитися до деяких звичок у їжі, роботі або дозвіллі.

Брати з Нью-Йорка (США) Брайан і Бредфорд Меннінг ще в дитинстві втратили зір через рідкісне генетичне захворювання очей - хворобу Штаргардта. Вони присвятили життя тому, щоб знайти ліки від їх хвороби, а також від інших захворювань, що призводять до сліпоти.

Віртуальна реальність підступає з усіх боків, і вже зараз VR-окуляри і приставки не здаються нам чимось незвичайним. Але чи не псує такий девайс наш зір?

Операція по корекції зору з кожним роком стає все популярнішою. Повернути хороший зір тепер можна майже в будь-якому місті і за доступною ціною.

За півроку пандемії вчені з'ясували багато про новий коронавірус. Наприклад, стало відомо про шляхи передачі вірусу, способах лікування COVID-19, а також про ускладнення, які найчастіше виникають у перехворілих.

Команда вчених з Університетського коледжу Лондона розповіла про свій новий експеримент. Фахівці вирішили з'ясувати, як можна зупинити вікову втрату зору без застосування хірургічного втручання.

Хронічний стресс і синдром професійного вигорання приводять до зниження контрастної чутливості очей. До такого висновку прийшли дослідники Сибірського федерального університету.

Команда дослідників з Університету Рочестера опублікувала дослідження, в якому розповіла, від чого може залежати гострота зору. Виявилося, що не тільки спадковість, травми і неправильне освітлення можуть вплинути на передчасну втрату зору.

Постійна робота за комп'ютером, погане освітлення і відпочинок з смартфоном можуть дуже втомлювати очі і знижувати гостроту зору.

Але є кілька способів швидко дати очам відпочити. Ними можна користуватися як окремо, так і поєднуючи між собою, для посилення ефективності.

Фітнес-трекер - це, безумовно, дуже корисний прилад, але, не дивлячись на це, назвати його стильним досить важко. З цієї причини компанія Luxottica спільно з Intel вирішили об'єднати свої зусилля і створити новий  фітнес-трекер що можна зручно носити.

Українські окуляри з кавовової вторсировини, зібрали понад 11 тисяч доларів за добу на краудфандінговой платформі Kickstarter.

Біонічне око дозволило пацієнтці бачити світ у вигляді малюнка з підсвічених крапок. Розподільна здатність була низькою, однак цього виявилося достатньо, щоб розрізняти літери та людей.

Для тривалої і продуктивної роботи дуже важливо встановити в приміщенні освітлення, яке буде максимально комфортним для очей. Більшість освітлювальних приладів створює підвищене навантаження на зір. Щоб уникнути цього, слід використовувати сучасні пристрої з оптимальними характеристиками генерується світлового потоку.

Команда дослідників з Університету Рочестера опублікувала дослідження, в якому розповіла, від чого може залежати гострота зору. Виявилося, що не тільки спадковість, травми і неправильне освітлення можуть вплинути на передчасну втрату зору.

Зараз у людей з поганим зором є кілька варіантів: носити лінзи чи окуляри, зробити операцію по корекції зору або залишити все як є. Але у наших далеких предків, які жили в Середньовіччі, такого вибору не було.

Гарний зір дозволяє нам бачити і сприймати цей світ у всіх його барвах. Нікому не хочеться перестати розрізняти обличчя близьких людей, не мати можливості розглянути важливий текст, насилу читати улюблені книги або зовсім втратити зір з віком.

Лазерна корекція - один з найефективніших способів повернути зір і забути про розпливчастих плямах, які бачиш замість людей, пітніти взимку окулярах і моторошно незручних контактних лінзах.

Постійні надмірні навантаження на очі і дефіцит необхідних для нормального зору вітамінів - те, з чим давно змирилися жителі сучасних мегаполісів. Будь-яка можливість підтримати свою зорову систему зараз актуальна як ніколи.

Раки-богомоли - фантастичні істоти, що володіють багатьма феноменальними здібностями. У їх числі і найдосконаліший зір на Землі, секрет якого нарешті відкрився дослідникам. У раків-богомолів, також відомих просто як «ротоногі», безліч дивовижних здібностей. Мало того, що ці членистоногі розміром з палець є одними з найбільш грізних морських хижаків, так ще й зір у них по-справжньому фантастичний. Крім звичного нам спектра, вони також можуть бачити ультрафіолетове і навіть поляризоване світло.

Міжнародна виставка оптичних технологій Optatec - подія №1 в світі оптичної промисловості. Це універсальна платформа професіоналів галузі з обміну досвідом та вирішення актуальних для сфери оптичних технологій проблем, реалізації своїх бізнес-задач.

Зір по праву вважається основним із способів пізнання навколишнього світу. Саме з його допомогою людина отримує до 80% інформації. При нормальному збігу обставин, нормальний рівень зору розвивається у дитини незабаром після народження і може зберегтися до старості, коли в силу вступають неотменімо вікові зміни. Але в сучасному світі у багатьох існують шкідливі звички, які псують наше зір.

За 23 роки існування компанія Transitions Optical зуміла розвинутися до положення лідера оптичної індустрії. Наша компанія об'єднує понад 1800 висококваліфікованих співробітників по всьому світу, і ми є незаперечним лідером в категорії фотохромних лінз.

Fendi - один з найвідоміших італійських будинків моди, який спеціалізується на випуску аксесуарів, предметів гардеробу, косметики, парфумерії, а також виробів з натуральної шкіри і хутра і звичайно ж окулярів.

Про особливості зору людини і анатомічної будови очей можна прочитати чимало інформації. Я наведу кілька цікавих фактів з цікавих фактів і спостережень, про які багато, напевно, не здогадуються, хоча користуються цим інструментом (очима) кожен день. Втім, кожному факту є наукове пояснення.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»