За півроку пандемії вчені з'ясували багато про новий коронавірус. Наприклад, стало відомо про шляхи передачі вірусу, способах лікування COVID-19, а також про ускладнення, які найчастіше виникають у перехворілих.

 
 
Команда вчених з Університетського коледжу Лондона розповіла про свій новий експеримент. Фахівці вирішили з'ясувати, як можна зупинити вікову втрату зору без застосування хірургічного втручання.

Хронічний стресс і синдром професійного вигорання приводять до зниження контрастної чутливості очей. До такого висновку прийшли дослідники Сибірського федерального університету.

Команда дослідників з Університету Рочестера опублікувала дослідження, в якому розповіла, від чого може залежати гострота зору. Виявилося, що не тільки спадковість, травми і неправильне освітлення можуть вплинути на передчасну втрату зору.

Постійна робота за комп'ютером, погане освітлення і відпочинок з смартфоном можуть дуже втомлювати очі і знижувати гостроту зору.

Але є кілька способів швидко дати очам відпочити. Ними можна користуватися як окремо, так і поєднуючи між собою, для посилення ефективності.

Фітнес-трекер - це, безумовно, дуже корисний прилад, але, не дивлячись на це, назвати його стильним досить важко. З цієї причини компанія Luxottica спільно з Intel вирішили об'єднати свої зусилля і створити новий  фітнес-трекер що можна зручно носити.

Українські окуляри з кавовової вторсировини, зібрали понад 11 тисяч доларів за добу на краудфандінговой платформі Kickstarter.

Біонічне око дозволило пацієнтці бачити світ у вигляді малюнка з підсвічених крапок. Розподільна здатність була низькою, однак цього виявилося достатньо, щоб розрізняти літери та людей.

Для тривалої і продуктивної роботи дуже важливо встановити в приміщенні освітлення, яке буде максимально комфортним для очей. Більшість освітлювальних приладів створює підвищене навантаження на зір. Щоб уникнути цього, слід використовувати сучасні пристрої з оптимальними характеристиками генерується світлового потоку.

Команда дослідників з Університету Рочестера опублікувала дослідження, в якому розповіла, від чого може залежати гострота зору. Виявилося, що не тільки спадковість, травми і неправильне освітлення можуть вплинути на передчасну втрату зору.

Зараз у людей з поганим зором є кілька варіантів: носити лінзи чи окуляри, зробити операцію по корекції зору або залишити все як є. Але у наших далеких предків, які жили в Середньовіччі, такого вибору не було.

Гарний зір дозволяє нам бачити і сприймати цей світ у всіх його барвах. Нікому не хочеться перестати розрізняти обличчя близьких людей, не мати можливості розглянути важливий текст, насилу читати улюблені книги або зовсім втратити зір з віком.

Лазерна корекція - один з найефективніших способів повернути зір і забути про розпливчастих плямах, які бачиш замість людей, пітніти взимку окулярах і моторошно незручних контактних лінзах.

Постійні надмірні навантаження на очі і дефіцит необхідних для нормального зору вітамінів - те, з чим давно змирилися жителі сучасних мегаполісів. Будь-яка можливість підтримати свою зорову систему зараз актуальна як ніколи.

Раки-богомоли - фантастичні істоти, що володіють багатьма феноменальними здібностями. У їх числі і найдосконаліший зір на Землі, секрет якого нарешті відкрився дослідникам. У раків-богомолів, також відомих просто як «ротоногі», безліч дивовижних здібностей. Мало того, що ці членистоногі розміром з палець є одними з найбільш грізних морських хижаків, так ще й зір у них по-справжньому фантастичний. Крім звичного нам спектра, вони також можуть бачити ультрафіолетове і навіть поляризоване світло.

Міжнародна виставка оптичних технологій Optatec - подія №1 в світі оптичної промисловості. Це універсальна платформа професіоналів галузі з обміну досвідом та вирішення актуальних для сфери оптичних технологій проблем, реалізації своїх бізнес-задач.

Зір по праву вважається основним із способів пізнання навколишнього світу. Саме з його допомогою людина отримує до 80% інформації. При нормальному збігу обставин, нормальний рівень зору розвивається у дитини незабаром після народження і може зберегтися до старості, коли в силу вступають неотменімо вікові зміни. Але в сучасному світі у багатьох існують шкідливі звички, які псують наше зір.

За 23 роки існування компанія Transitions Optical зуміла розвинутися до положення лідера оптичної індустрії. Наша компанія об'єднує понад 1800 висококваліфікованих співробітників по всьому світу, і ми є незаперечним лідером в категорії фотохромних лінз.

Fendi - один з найвідоміших італійських будинків моди, який спеціалізується на випуску аксесуарів, предметів гардеробу, косметики, парфумерії, а також виробів з натуральної шкіри і хутра і звичайно ж окулярів.

Історія бренду бере свій початок в 1918 році, коли підприємниці, Адель Касагранде (Adele Casagrande), прийшла ідея відкрити власний магазинчик з продажу шкіряних і хутряних атрибутів гардеробу. Торгова точка вдало розташувалася на вулиці Віа дель Плебіціо (Via del Plebitsio), практично в самому центрі Рима. Проте відоме на весь світ назва у бренду з'явилося тільки сімома роками пізніше, в 1925-му році, коли Касагранде вийшла заміж за Едуардо Фенді (Edoardo Fendi). Після зміни дівочого прізвища було прийнято рішення про зміну назви магазину як «Fendi».

Сімейний бізнес потихеньку починав процвітати і розвиватися, і вже в 1932-му році синьйорою Фенді був відкритий другий бутік. На цей раз в якості дислокації торгової точки була обрана вулиця Віа П'яве (Via Piave). Тривала Друга Світова війна згубно позначилася на долі бренду, і тому по її закінченню почалося стрімке відновлення двох тимчасово не працюючих магазинів. У відродження сімейного бізнесу з ентузіазмом включилися всі п'ять дочок Адель Фенді, розподіливши між собою різні обов'язки: хтось став відповідальний за вироблення хутра, хтось спробував себе в якості дизайнера, хтось почав займатися звітністю.

Саме сестрами Фенди на початку 1960-их років було прийнято доленосне для бренду рішення - укладення контракту з початківцем і вельми екстравагантним німецьким модельєром і дизайнером - Карл Лагерфельд.

Після запаморочливого успіху на конкурсі молодих модельєрів в 1955-му році на тоді ще нікому не відомого німецького юнака з важко вимовляти прізвищем, Лагерфельд, обрушилися перші промені слави. Незважаючи на те, що перемогу в змаганнях здобув Ів Сен-Лоран, Карлу Лагерфельду все ж надійшло кілька вигідних пропозицій про початок співпраці. Таким чином, до 1963-йому році початківець, але дуже перспективний дизайнер, працював відразу з чотирма успішно розвиваються будинками моди, в числі яких був і Fendi.

Fendi сьогодні - це вже не просто мережа модних бутиків, розосереджених по всьому Риму і належать одній родині, це частина великого альянсу Louis Vuitton Moët Hennessy S.A., яким на початку 2000-х був викуплений контрольний пакет акцій компанії. У зв'язку з 80-річчям будинку мод, в 2005-му році, в Римі пройшло урочисте відкриття Palazzo Fendi.

А у нас в магазині Ви зможете придбати вишукані окуляри від іменитого бренду Fendi :)

Про особливості зору людини і анатомічної будови очей можна прочитати чимало інформації. Я наведу кілька цікавих фактів з цікавих фактів і спостережень, про які багато, напевно, не здогадуються, хоча користуються цим інструментом (очима) кожен день. Втім, кожному факту є наукове пояснення.

Коли ми переходимо з освітленого місця в темряву, нашим очам потрібен час, щоб адаптуватися, підвищити чутливість до світла. Повна адаптація відбувається протягом години, але вже через 15 хвилин чутливість очей підвищиться до 80%.

Зоровий аналізатор є найважливішим органом почуттів, який забезпечує нас 80% всієї інформації про навколишній світ. Для лікаря будь-якого фаху візуальна оцінка ситуації є найперше і найважливіше дію, а без хорошого зору зробити це досить важко.

Якщо у вас сідає зір, ви можете користуватися контактними лінзами або носити окуляри. Вам також можуть запропонувати медичну корекцію. Але чому зір псується? Прочитавши про десяти найпоширеніших причини, ви дізнаєтеся, що проблеми із зором мають не тільки фізичну природу.

Щорічно з 1998 року міжнародна виставка оптики opti в Мюнхені приваблює тисячі відвідувачів. Рік від року виставка зростає, як за кількістю учасників, так і відвідувачів. Рік від року виставка зростає, як за кількістю учасників, так і відвідувачів (2008: Додати 395 учасників і 18500 відвідувачів / 2009: Додати 430 учасників і 19700 відвідувачів / 2010: Додати 434 учасника і 20700 відвідувачів), 2012: 450 учасників з 27 країн і 23000 відвідувачів. 

Задумалися, як правильно доглядати за окулярами, щоб улюблена річ могла радувати вас довгий час? Навіть якщо ви дуже акуратний зі своїми окулярами, багато факторів - час, білкові відкладення, пил, постійне носіння окулярів або зберігання без футляра - призводить до їх забрудненн

Цікаво дізнатися, які найдорожчі сонцезахисні окуляри в світі? У верхній частині списку ви знайдете дизайнерські сонцезахисні окуляри, вартість яких перевищує вартість Ferrari FF. Погляньте на найдорожчі сонцезахисні окуляри 2018 року в світі.

Фахівці з Інституту інтелектуальних систем Макса Планка в Штутгарті представили нову розробку - мікроботів, які допоможуть в лікуванні різних захворювань.

Вчені вже протестували свій винахід і довели, що мікророботи здатні переміщатися і працювати навіть в таких делікатних частинах тіла, як очі. Роботів запустили всередину очного яблука, і за весь час тесту вони не пошкодили щільну і в'язку субстанцію склоподібного тіла.

Вчені Единбурзького університету провели масштабне дослідження і знайшли закономірність між поганим зором і інтелектом. В експерименті брало участь понад 300 тис. Осіб у віці від 16 до 102 років. Вони представляли різні країни Північної Америки, Європи та Австралії. 

Вчені виявили, що синє світло від смартфонів, ноутбуків і інших цифрових екранів може бути набагато небезпечніше, ніж вважалося раніше.

Іхтіологи прийшли до висновку, що очі, це самий енергоємний орган почуттів. Вони вимагають на своє утримання стільки кисню та інших енергоресурсів, що їх в цьому відношенні можна порівняти з потребами в енергії головного мозку людини,

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»