Багато хто думає, що не обов'язково витрачати значну суму на покупку брендових оправ або сонцезахисних окулярів, якщо можна знайти підробку, яку практично неможливо відрізнити від оригіналу. Але навіть якщо контрафакт зовні не відрізняється від оригінальної моделі, на зовнішній схожості справа закінчується. Бренд від підробки відрізняється, перш за все, якістю. А від якості окулярів залежить зір і здоров'я. Так чи варто на цьому економити?

Будь-який бренд, прагнучи завоювати довіру покупців, піклується про своє добре ім'я, а для цього він повинен випускати якісну продукцію. Саме тому контроль якості відбувається на кожному етапі виробництва: від створення ескізу оправи до її випуску в тираж.

 

Виробники окулярів приділяють величезну увагу їх зручності, надійності, а також безпеки для здоров'я. Останній пункт особливо стосується якості лінз сонцезахисних окулярів.

 

Брендові сонцезахисні окуляри відрізняються від невідомих за кількома важливими параметрами:

  • Перевірений захист від ультрафіолету. Якісні окуляри від сонця мають не тільки тонування скла, але і спеціальне покриття з різним ступенем захисту від ультрафіолету.
  • Поляризація. Дає антибліковий захист, завдяки чому очі менше втомлюються. Антиблікові окуляри особливо важливі для водіїв.

Оправи компаній, що спеціалізуються на виробництві окулярів, гарантовано забезпечать:

  • Комфорт. Завдяки продуманій до дрібниць формі, оправа буде зручно «сидіти», не завдаючи дискомфорту.
  • Довговічність. Якісні матеріали оправи та фурнітури істотно збільшать довговічність окулярів і їх стійкість до механічних пошкоджень.

 

Брендовою вважається продукція не тільки всім відомих торгових марок, але і менш відомих виробників окулярів, які можуть бути не знайомі більшості. В даному випадку під словом «бренд» мається на увазі компанія, в якості продукції якої можна бути впевненими.

 

На сайті Оптика Плюс ви знайдете сонцезахисні окуляри і оправи таких торгових марок, як: Ana Hickmann, Bulget, Despada, Enni Marco, Guess, Swing, T.Charge, Ben.X, Vento, Lina Latini, Arizona, Avanglion, Hickmann, Ray -Ban, Success, Prime, Ballet, Tempo, La Stella. Консультанти центрів Оптика Плюс у Вінниці допоможуть з професійним підбором брендових аксесуарів.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»