Аксесуари

Окуляри - дуже крихкий предмет, що вимагає догляду і дбайливого зберігання. Для цього використовуються спеціальні аксесуари, які забезпечать їх захист в процесі експлуатації і допоможуть продовжити термін служби.

 

Щоб запобігти несправності оправи або подряпини на лінзах окулярів, дотримуйтеся декількох простих правил:

  • не носити окуляри на голові;
  • не класти їх лінзами вниз;
  • зберігати в чохлі або футлярі для окулярів.

 

Футляри

Футляри захищають оправу і скло від механічних пошкоджень і забруднення і за ступенем жорсткості бувають:

  • м'які;
  • напівжорсткі;
  • жорсткі.

 

Багато хто думає, що футляр необхідний тільки для оптичних окулярів. Однак рекомендується купити футляр і для сонцезахисних окулярів, так як в разі механічних пошкоджень лінз, замінити їх буде складно або навіть неможливо.

Найнадійнішим варіантом стануть жорсткі футляри, що щільно закриваються. Вони виготовляються з різних матеріалів: пластика, шкіри, дерева, металу. Дизайн і кольорова гама футлярів дуже різноманітні: вишукані жіночі, строгі чоловічі або яскраві і барвисті для дітей. Тому ви завжди можете купити футляр для окулярів, максимально відповідний по стилю.

При виборі напівжорсткого або жорсткого футляра важливо звертати увагу на те, щоб окуляри в ньому лежали щільно, але не придавлювались. В правильно підібраний футляр окуляри входять вільно, але не бовтаються в ньому.

 

Очищення лінз окулярів 

Будь-які окуляри (сонцезахисні або оптичні) вимагають щоденного догляду, так як протягом дня на лінзи потрапляють пил, різні бризки, білкові відкладення. В результаті цього порушується прозорість лінз, що може спровокувати швидку стомлюваність очей і навіть зниження зору. Щоб уникнути цього будь-які лінзи (скляні або пластикові) потрібно регулярно очищати.

 Більшість людей використовує для очищення лінз підручні засоби: носовичок, який опинився під рукою, ганчірку або просто край одягу. Таке очищення вкрай шкідливе для скла. Справа в тому, що волокна звичайних тканин залишають на склі мікроскопічні подряпини, а забруднення видаляють вкрай неефективно. Тому для чищення лінз рекомендується використовувати спеціальні серветки. Це можуть бути вологі одноразові серветки з антибактеріальним ефектом або серветки багаторазового використання з мікрофібри.

Серветка має безворсову структуру, тому м'яко очищує скло від будь-яких забруднень, не залишаючи розводів і подряпин. Серветку потрібно зберігати у футлярі для окулярів, щоб вона не забруднилась, і періодично прати в теплій воді з милом. Для більш якісного очищення скла і запобігання їх запотівання в холодну пору року можна використовувати спеціальний миючий спрей, який також знезаражує лінзи.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»