Контактні лінзи

Сортування:
Ціна
Назва
Бренд
Новизна
Товарів на сторінку 
Кількість: 22

 

Незважаючи на те, що більшість людей надають перевагу контактним лінзам, є ті, хто ще не може зважитися їх спробувати. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто купити лінзи для очей, ось кілька незаперечних переваг їх перед окулярами: вони практично непомітні і невідчутні, забезпечують краще периферійне бачення, їх неможливо розбити, не запотівають при зміні температури, дозволяють вести активний спосіб життя, займатися спортом, а влітку носити сонцезахисні окуляри.

Одягати лінзи на очі не так складно, як може здатися спочатку, а при правильному підборі вони не будуть викликати ніякого дискомфорту. Для людей з поганим зором це відмінна альтернатива окулярам (або небажаної хірургічної корекції), яка хоч і вимагає постійних вкладень, але значно підвищує якість життя, не будучи важким тягарем для бюджету.

Класифікація контактних лінз

За призначенням

 1. Оптичні лінзи служать для корекції зору і діляться на:
 2. Сферичні - використовуються при короткозорості і далекозорості;
 3. Торичні - при астигматизмі;
 4. Мультифокальні (включаючи біфокальні) - застосовуються при пресбіопії.
 5. Косметичні лінзи (кольорові або відтінкові) - мають забарвлену радужку, яка підкреслює природний колір очей або кардинально його змінює. Можуть бути як з діоптріями, так і нульові.
 6. Лікувальні (терапевтичні) - використовуються для захисту рогівки або прискорення її загоєння при травмах, для пролонгації дії лікарських препаратів.

По режиму носіння

 • денне (необхідно знімати на ніч);
 • гнучке (можна іноді не знімати на ніч, але не більше 1-2 ночей);
 • пролонговане (не знімаючи до 7-ми діб);
 • безперервне (не знімаючи до 30-ти днів).

По режиму заміни

 1. Традиційні лінзи постійного носіння (від 6-ти до 12-ти місяців)
 2. Вироби планової заміни:
 • планово-змінювані (квартальні);
 • частої планової заміни (двотижневі, щомісячні);
 • одноденні (одноразове застосування на день).

За матеріалом

 1. Жорсткі газопроникні - виробляються з силікону і відрізняються високою газопроникністю. Мають більш тривалий період звикання в порівнянні з м'якими. Однак при деяких хворобах очей жорсткі вироби є кращим варіантом. Також вони використовуються для лікування ряду очних хвороб і часто призначаються літнім людям.
 2. М'які лінзи:
 • Гідрогелеві - мають низьку кисневу проникність, проводять кисень до рогівки завдяки високому вмісту вологи;
 • Силікон-гідрогелеві - мають високу кисневу проникність.

 

Термін служби контактних лінз залежить від зовнішніх чинників, дотримання правил зберігання та догляду за ними. Всі типи, крім одноденних лінз, вимагають обов'язкового догляду, який полягає в очищенні від білкових відкладень за допомогою розчину для лінз, а також спеціальних таблеток для зняття сильних забруднень.

 

Як підібрати контактні лінзи

Перед тим, як замовити лінзи, необхідно пройти повну діагностику зору і консультацію у офтальмолога. Навіть якщо ви носили до цього окуляри для корекції зору, підбір контактних засобів корекції вимагає спеціальних досліджень: визначення оптичної сили (може відрізнятися від діоптрій окулярів), радіус КЛ, необхідність УФ-фільтра, режим носіння і багато іншого.

Якщо ви плануєте придбати контактні лінзи в Вінниці, то отримати консультацію офтальмолога і підібрати зручну модель можна в одному з лікувально-діагностичних центрів Оптика Плюс, оснащених найсучаснішим офтальмологічним обладнанням.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»