AIR OPTIX® AQUA Multifocal

Код: CID1996
1 грн
Режим заміни: Щомісячні
AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL - мультифокальні силікон-гідрогелеві контактні лінзи виробництва компанії CIBA Vision. Рекомендований виробником термін носіння - 1 місяць при денному режимі або 7 днів (6 ночей) при безперервному.
AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL спеціально розроблені для успішного підбору на початкових стадіях пресбіопії і можливої ​​подальшої успішної корекції на більш високих стадіях.
 
Три варіанти аддідаціі:
-Cлабка ADD (аддідаціі) до + 1,00D - для пресбіопії початковій стадії.
Плавний і практично непомітний перехід з однофокальних контактних лінз. Забезпечує ясний і чіткий зір на всіх дистанціях. За рахунок особливого профілю периферичної частини КЛ забезпечується контроль абберацій, що дозволяє компенсувати зниження акомодації у пацієнтів з початковою пресбіопіею шляхом збільшення глибини фокуса.
-Середня аддідаціі (ADD від + 1,25D до + 2,00D) і висока (ADD більше + 2,00D) - для виражених пресбіопів.
 
У лінзах AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL із середньою і високою мірою аддідаціі розроблений плавний перехід за принципом "лінза в лінзі" - від слабкої до середньої і далі до високої аддідаціі. Така особливість конструкції лінзи дозволяє мати чіткий зір на близькій і середній відстанях при збереженні задовільної якості зору вдалину.
"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»