Оправи

Сортування:
Ціна
Назва
Бренд
Новизна
Товарів на сторінку 
Кількість: 907

Оправи цікавлять не тільки бажаючих купити окуляри для зору, але і тих, хто розглядає окуляри, як стильний аксесуар. У магазині Оптика Плюс представлені більше 500 моделей жіночих, чоловічих і дитячих якісних оправ відомих брендів, які відповідають кращим стандартам виробництва.

 

Класичні правила вибору оправи

Добре підібрана оправа допоможе створити стильний образ і підкреслити індивідуальність. Є кілька простих правил, які не є догмою, але допоможуть при виборі:

  • Оправа підбирається за формою обличчя і контрастує з нею.
  • Ширина рамки близька до ширини обличчя (за винятком моделей, які спеціально виходять за рамку обличчя).
  • Верхня частина каркаса підкреслює брови або закриває їх на одну третину.

 

Як правильно підібрати оправу для окулярів

Оправа складається з двох елементів:

  • рамка - обрамлення лінз (ободок), яке з'єднується перемичкою (місток або перенісся);
  • завушники - кріплення, що фіксують окуляри на вушних раковинах.

 

 Залежно від наявності обідка, оправи бувають:

  • ободкові - рамка повністю обрамляє лінзи;
  • напівободкові - рамка частково огинає лінзи (зверху чи знизу);
  • безободкові - рамки немає взагалі, а лінзи кріпляться до містка і завушніків.

 

При виборі окулярів для корекції зору краще вибирати ободкову оправу. Особливо це важливо для товстих лінз або коли для різних очей потрібні різнотипні лінзи.

 Особливу увагу слід звернути на перенісся, так як саме на цю частину доводиться основна вага окулярів. Щоб окуляри не створювали дискомфорт, вага повинна розподілятися рівномірно, а не тиснути на одну точку. Для цього існують носоупори, які бувають цільними (злиті з конструкцією рамки) або регульованими (рухомими). Людям з широким або занадто вузьким переніссям краще вибирати моделі з рухомими носоупорами, а для стандартних носів підійде будь-який тип.

 

Вставка лінз

Після вибору оправи для окулярів без діоптрій, необхідно визначитися зі склом. Вибір лінз для іміджевих окулярів залежить від того, де і як часто ви будете їх носити. На «нулівки» можна встановити спеціальне скло для роботи за комп'ютером, кольорове скло або лінзи-хамелеони. Такі окуляри можна використовувати періодично, але носити їх постійно не рекомендується, так як це знижує гостроту бокового зору.

 

Вибираючи окуляри з діоптріями, зверніть увагу на те, що не всі моделі підходять для товстих лінз. Кожна оптична лінза має фокусний центр, розташований в середині. В правильно підібраній оправі око повинно потрапити в геометричний центр лінзи. Тому перед покупкою необхідно попередньо проконсультуватися з офтальмологом, також пройдіть діагностику зору.

Ви можете пройти діагностику у окуліста і купити оправу для окулярів в одному з центрів Оптика Плюс у Вінниці. Майстерні центрів обладнані високотехнологічним обладнанням Essilor, яке дозволяє виготовляти окуляри будь-якого ступеня складності: бі - асферичні, астигматичні, біфокальні та ін.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»