"Оптика Плюс" - сучасна мережа лікувально-діагностичних центрів, яка пропонує своїм клієнтам великий вибір якісних товарів та послуг, за доступними цінами. Особливістю наших центрів є поєднання висококваліфікованого персоналу та сучасного офтальмологічного обладнання це дозволяє найбільш точно встановити діагноз та призначити максимально ефективне лікування. Дбайливий персонал супроводжуватиме вас на всіх етапах, починаючи з обстеження та підбору окулярів, закінчуючи виготовленням вашого замовлення.

 

Також ми займаємося контактною корекцією та комплексним лікуванням зору у дорослих та дітей.

Майстерня центру укомплектована сучасним високоточним обладнанням Essilor для виготовлення окулярів будь-якої складності. Ми спеціалізуємося на виготовленні окулярів з прогресивною, полікарбонатною лінзою та оправ складної форми. Замовлення клієнтів виконують досвідчені майстри з великим стажем роботи.

"Оптика Плюс" піклується про своїх клієнтів та забезпечує їх зразковим сервісом, саме тому з травня 2012 року запрацювала послуга - "Доставка контактних лінз", яка суттєво економить Ваш час та кошти. Окремою гордістю лікувально-діагностичного центру "Оптика Плюс" є дитячий лікувальний кабінет.Лікування дітей починається з 3-х років, та проходить в ігровій формі, це дуже подобається дітям та значно підвищує ефективність функціонального лікування. Курс розрахований на 10 днів. Кожен пацієнт проходить 5-7 апаратів, що займає близько години часу.

Головною особливістю центру - є індивідуальний підхід та турбота про кожного пацієнта. Саме тому дивіз Оптики Плюс: Цінуємо всіх, дбаємо про кожного!

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»