Bausch and Lomb Optima FW

Код: CID1847
0 грн
Режим заміни: Щоквартальні
Optima FW - гідрогелеві контактні лінзи виробництва компанії Bausch & Lomb . Оптимальне співвідношення ціна-якість зробило ці лінзи одними з найпопулярніших в нашій країні. Такі лінзи підійдуть тим, хто веде активний спосіб життя і потребує лінзах для тривалого носіння, кому важливо, щоб лінзи виглядали природно і не заважали. Також будуть ідеальним варіантом для тих, хто не мав досвіду носіння контактних лінз. Широкий діапазон призначень корекції зору.
 
Режим носіння: денний.
 
Термін планової заміни: 3 місяці.
 
Лінзи Optima FW - це надтонкі контактні лінзи з низьким вмістом вологи. Ідеально гладка поверхня і тонкий край лінзи забезпечують вільний доступ кисню до рогівки. Лінзи виготовлені з матеріалу стійкого до білкових відкладень і не викликають роздратування. Завдяки своїй особливій структурі, лінзи добре прилягають до слизової очі, не відчуваються при носінні і непомітні для оточуючих. Лінзи виробляються за технологією відцентрового лиття і внутрішня частина лінзи оброблена з високою точністю, що забезпечує рухливість лінзи і гостроту зору. Широкий діапазон рефракцій і три радіуса кривизни гарантує можливість точного підбору великій кількості пацієнтів.
 
 
Лінзи тоновані для зручності використання і оснащені індикатором лицьового боку. Крім того, зручна упаковка дозволяє легко дотримуватися правил догляду за контактними лінзами. М'яка і тонка форма лінз дозволяє зробити процес знімання і надягання максимально простим.
 
"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»