Alcon vision Air Optix Night&Day Aqua

Код: CID1855
0 грн
Режим заміни: Щомісячні
Air Optix Night & Day AQUA - силікон-гідрогелеві контактні лінзи першого покоління від компанії-виробника CIBA Vision. Рекомендований термін носіння денний або безперервний до 30 днів.
 
Особливості та переваги Air Optix Night & Day AQUA:
 
-Найголовніша відмінна особливість лінз Air Optix Night & Day AQUA - найвищий показник проникності кисню Dk / t-175 у порівнянні з усіма МКЛ, як гідрогелевих, так і силікон-гідрогелевих, представлених на ринку контактної корекції.
-Висока пропускна здатність кисню до рогівки ока (навіть більша, ніж у сльози Dk / t-90) дозволяє носити лінзи безперервно, навіть не знімаючи на ніч, протягом одного місяця.
-Біасферіческій дизайн - обидві поверхні асферичні. Асферичний дизайн передньої поверхні зменшує сферичні аберації і тим самим покращує якість зору. Асферичний дизайн задньої поверхні оптимізує посадку лінзи на оці, підвищує комфортність носіння.
-Ідеально гладка поверхня лінз Air Optix Night & Day AQUA досягнута завдяки плазмової обробці, зробила ці лінзи стійкими до різного роду відкладень.
 
 Якщо у Вас немає часу або можливості для догляду за КЛ, але Ви потребуєте відмінному зорі протягом 24 годин в день до 30 діб поспіль Air Optix Night & Day AQUA - відмінний і безпечний вибір!
 
 

Вас також можуть зацікавити:

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»