Стрес на роботі, неправильне харчування, регулярне перебування перед монітором гаджетів, погана екологія та багато іншого згубно позначається на стані організму людини, зокрема, страждають наші очі. А між тим, без хорошого зору наше життя не може бути повноцінною. Так як же зберегти пильність очей в щоденній рутині?

Частіше мийте руки
Чистота запорука здоровя. Багато інфекційні захворювання, в тому числі пов'язані з очима, передаються через дотику брудними руками до обличчя. Тому частіше мийте руки не тільки перед їжею і намагайтеся зайвий раз не торкатися до області навколо очей. Ну а якщо ви постійно в дорозі, то носите з собою антисептичні засоби.

Їжте більше вітамінів
Здоров'я ваших очей, як і організму в цілому, багато в чому залежить від того, що ви їсте. Намагайтеся дотримуватися збалансованого меню, в якому міститися достатня кількість білків, жирів, вуглеводів і різних вітамінів. В якості корисного перекусу підійде свіжа морква, багата каротином і великою кількістю вітаміну А, чорниця, абрикос, кукурудза або буряк.

Увімкніть активність
Не секрет, що фізичні навантаження допомагають знизити стрес, покращують пам'ять і піднімають настрій. А чи знали ви, що проста кардиотренировка здатна поліпшити зір? Справа все в тому, аеробні вправи поліпшують кровообіг і регулюють рівень цукру в крові, тим самим роблячи зір ще більш чітким. Тому намагайтеся кожен день приділяти по 15-20 хвилин на невелике тренування. Стрибки на скакалці або біг підтюпцем відмінно підійдуть. Але пам'ятайте, якщо у вас є серйозні проблеми із зором, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Контролюйте цукор в крові
Намагайтеся стежити за рівнем цукру в крові. Неконтрольований рівень глюкози і занадто високий холестерин можуть знизити кровообіг і привести до поганого зору, діабетичної ретинопатії і глаукомі.

Тому, збалансоване харчування і регулярне відстеження цих показників допоможе вам знизити ризики захворювань.
Очам потрібен відпочинок
Більшість людей дуже багато часу проводить, сидячи за комп'ютером, зовсім забуваючи про шкоду випромінювання екранів пристроїв. А між тим, через відсутність відпочинку очей під час роботи, у вас може розвинутися короткозорість. Тому намагайтеся робити регулярні перерви, невелику зарядку для очей і частіше виходити на свіже повітря.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»