Вчені з Німеччини розробили прототип неймовірних окулярів, в яких використовують інфрачервону технологію, щоб допомогти сліпим орієнтуватися у навколишньому світі.

Революційні окуляри – це пара інфрачервоних камер, вставлених в оправу, що надрукована на 3D-принтері. Зовні вони схожі на окуляри, які носив герой Циклоп із франшизи "Люди Ікс".

Камера захоплює стереоскопічне зображення, а потім невеликий комп'ютер створює мапу навколишньої місцевості. Завдяки використанню інфрачервоного випромінювання окуляри працюють навіть у темряві.

Наручна пов'язка установки використовує 25 приводів, які вібрують, щоб допомогти користувачам зрозуміти, наскільки близькі об'єкти, а також як вони орієнтовані.

Якщо користувач наближається до перешкоди, інтенсивність вібрації приводів поступово збільшується. Під час тестування добровольці продемонстрували точність до 98 відсотків, долаючи заплановані перешкоди. Усі п'ятеро учасників змогли пройти маршрут з перешкодами з першого разу, а з кожною їхньою наступною спробою швидкість ставала вище.

 

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»