Згідно з новим дослідженням учених з Китаю деякі захворювання очей підвищують ризик розвитку деменції і хвороби Альцгеймера.

Автори дослідження проаналізували дані 12 364 дорослих у віці від 55 до 73 років. Оцінка здоров'я учасників проводилася в період з 2006 по 2010 рік, а спостереження за ними тривало до початку 2021 року. За весь період було зареєстровано 2304 випадки деменції.

Аналіз даних показав, що з підвищеним ризиком розвитку деменції були пов'язані: вікова дегенерація жовтої плями, катаракта і захворювання очей, викликані діабетом, крім глаукоми. У порівнянні з людьми, у яких на початку дослідження не було офтальмологічних проблем, ризик розвитку слабоумства був на 26% вище у осіб з віковою дегенерацією жовтої плями, на 11% вище у пацієнтів з катарактою і на 61% вище у людей з захворюваннями очей, викликаних цукровим діабетом. Також фахівці прийшли до висновку, що підвищену ймовірність розвитку деменції і хвороби Альцгеймера викликають серцево-судинні захворювання і високий артеріальний тиск,

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»