Окуляри є делікатним предметом, і з ними завжди потрібно бути обережними. Особливо це стосується очищення та миття лінз. Про те, як правильно доглядати за окулярами – читайте в матеріалі

Окуляри важливо очищати щодня, аби уникнути накопичення бактерій, які можуть бути небезпечними для вашого здоров'я. Розповідаємо, як мити окуляри покроково, щоб вони були чистими та без подряпин.

Крок 1: правильно помийте руки

Перед початком роботи слід добре вимити руки з милом. Добре потріть їх, щоб видалити будь-які забруднення, як-от пил або жир, які могли залишитися на ваших пальцях.

Крок 2: замочіть окуляри у воді.

Замочіть лінзи в мисці з чистою водою. Вона повинна бути кімнатної температури або трохи теплішою. Уникайте гарячої води, оскільки вона може пошкодити покриття ваших окулярів.

 

Крок 3: додайте рідке мило

Нанесіть невелику краплю рідкого мила на кожну лінзу. Для кращих результатів, можна використовувати більше засобу, але переконайтеся, що він не містить лосьйону.

Крок 4: намильте окуляри

Кінчиками пальців обережно потріть усі частини оправи та лінзи з обох сторін. Обов'язково почистьте лінзи великою кількістю піни протягом кількох секунд.

Крок 5: помийте лінзи

Ретельно промийте лінзи, щоб позбутися піни та мила. Сліди мила можуть призвести до утворення розводів.


Крок 6: ретельно витріть

Перевірте свої лінзи: якщо ви знайшли плями, обережно протріть їх тканиною, поки вони не зникнуть. Тепер у вас чисті окуляри!

Кілька порад щодо догляду за окулярами
Для очищення лінз слід використовувати лише серветку з мікрофібри.
В оптичних магазинах або аптеках ви можете придбати невеликі флакончики спеціальних розчинів для очищення лінз. Вони досить зручні для зберігання в сумці.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»