У сильну спеку очі дітей слід захищати від шкідливого впливу сонця відповідними сонцезахисними окулярами. Втім, не всі батьки знають, як правильно їх вибрати.

Про те, як правильно вибрати сонцезахисні окуляри для дітей, щоб захистити очі дитини від ультрафіолетових променів, розповів відомий педіатр Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram.

За словами лікаря, до вибору сонцезахисних окулярів для дитини потрібно підійти дуже відповідально, адже до 10-річного віку рогівка, слизова оболонка і кришталик дитячого очі дуже чутливі до дії ультрафіолету.

Поради:

1. Перш за все варто звернути увагу на ступінь захисту від ультрафіолетових променів. Вона не залежить від темряви лінз, а є спеціальним фільтром, який не повинен пропускати ультрафіолет практично на 99-100 відсотків.

2. На сонцезахисних окулярах не повинно бути подряпин або потертостей. Крім того, їх потрібно регулярно міняти в міру росту дитини. Робити це слід хоча б раз на два роки.

3. Слід вибирати окуляри відомих виробників, в яких вказується ступінь захисту від сонця на оправі. При цьому модель окулярів повинна відповідати віку дитини. Після 12 років дитина вже може носити окуляри для дорослих.

4. Краще вибирати окуляри з чорними, коричневими або жовто-коричневими лінзами. А окуляри з синіми, блакитними і рожевими лінзами купувати не варто, оскільки вони стимулюють розширення зіниць.

5.Краще вибирати пластикові моделі з лінзами з полікарбонату, оскільки вони найменш травмонебезпечні. Також варто звернути увагу на гіпоалергенність. Варто пам'ятати, що носіння окулярів не повинно завдавати дитині дискомфорт - вони повинні бути легкими і зручними.

6.Кожна дитина повинна вміти доглядати за своїми окулярами. Важливо їх регулярно мити і протирати, класти лінзами вгору і дбайливо до них ставитися.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»