Корпорація Microsoft провела онлайн-трансляцію 12 складних операцій, які провели 15 хірургів з 13 країн за 24 години, а координувала роботу докторів гарнітура змішаної реальності HoloLens 2, говориться в повідомленні компанії.

Гарнітура HoloLens 2 спільно з додатком Dynamics 365 Remote Assist дало можливість хірургам бачити додаткову інформацію, наприклад знімки комп'ютерної томографії, які воно відображало поверх реального зображення, а також відстежував руху рук і очей, дозволяючи хірургам точніше проводити операцію.

Пристрій допомогло лікарям в режимі реального часу транслювати операцію колегам і отримувати поради, а в перервах між операціями проводилися дискусії в форматі круглого столу, під час яких лікарі обговорили внесок технологій і інновацій в лікарській практиці.

Групою лікарів керував професор Том Грегорі, який провів першу в світі операцію з допомогою HoloLens в 2017 році. Також варто відзначити, що одним із запрошених гостей, які брали участь у заході був кандидат медичних наук Олександр Страфун з України.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»