Звичайно, сліпота зараз не так поширена, як в XVIII столітті, але все-таки навіть в наші дні є хвороби, що призводять до втрати зору.

Діабетична ретинопатія

Це захворювання виникає при цукровому діабеті. Діабет починається з підвищення рівня глюкози в крові і призводить до різних ускладнень, наприклад ретинопатії, нефропатії (патології нирок), ангіопатії (патології судин).

Діабетична ретинопатія займає одне з перших місць в світі серед хвороб, які призводять до сліпоти. Вона вимагає певного лікування, починаючи від ендокринолога, який буде нормалізувалася рівень цукру в крові і утримувати його на мінімально нормальному рівні, і закінчуючи офтальмологом

Глаукома

Це вже захворювання, безпосередньо пов'язане з очима, і, на жаль, воно досі не піддається повному лікуванню. Воно часто дуже довго прогресує, але зовсім непомітно для пацієнта.

Для того щоб вчасно виявити глаукому, потрібно щорічно ходити до офтальмолога після 35 років, щоб виміряти внутрішньоочний тиск. Якщо він підвищений - необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, постійно закопувати знижують очний тиск краплі.

Методики лікування глаукоми різні - це і краплі, і хірургія, і використання лазера.

Атрофія зорового нерва

Є багато видів атрофії - первинна, вторинна, вроджена і т. Д. Найважливіше - є повна атрофія, коли загинули всі нервові волокна, і часткова - коли є вцілілі волокна, і тоді ще можна зупинити цей процес і зберегти залишок зору.

Як правило, атрофія розвивається через втрату клітинами здатності до проведення нервових імпульсів, що відповідають за передачу. На ранніх стадіях вона лікується, і зір можна стабілізувати, однак поліпшити його вже не можна.

Офтальмологи використовують лікарську терапію - призначають судинорозширювальні препарати, ліки проти атеросклерозу, стимулятори, засоби для регуляції згортання крові.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»