Поліпшити зір без операцій можливо за допомогою простої гімнастики, яка забирає не більше кількох хвилин в день. Про це розказав лікар-офтальмолог Руї Хірамацу. За словами медика, очі необхідно регулярно тренувати так само, як тренуються м'язи або розум.

Перший метод, який радить застосовувати Хірамацу, - вправи з плямами Габора, які представляють собою спеціальні малюнки для знаходження відмінностей. Виконувати їх потрібно всього три хвилини в день, а перші поліпшення можна помітити вже через два тижні. Явні настануть через 28 днів.

Другий метод - термотерапія. Необхідно взяти рушник, намочити його і підігріти в мікрохвильовій печі протягом 30-40 секунд. Теплу тканину треба покласти на закриті повіки і почекати, поки вона не охолоне.

Третій метод - вживання шпинату. Його потрібно включити в свій раціон, так як шпинат сприяє профілактиці катаракти і дегенерації жовтої плями.

Раніше стало відомо, що морква, хрестоцвіті овочі, ягоди і поліненасичені жири сприяють підтримці метаболічних процесів в судинах очей. Як розповіла офтальмолог-хірург Марина Дорохова, особливу увагу слід приділяти рівню глюкози в крові, так як підвищений цукор веде до поступового погіршення зору.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»