Брати з Нью-Йорка (США) Брайан і Бредфорд Меннінг ще в дитинстві втратили зір через рідкісне генетичне захворювання очей - хворобу Штаргардта. Вони присвятили життя тому, щоб знайти ліки від їх хвороби, а також від інших захворювань, що призводять до сліпоти.

У 2016 році вони заснували бренд одягу Two Blind Brothers. Покупку можна зробити наосліп, вибравши для себе коробку-сюрприз в ціновому діапазоні від 30 до 89 доларів. Зазвичай коробка включає м'яку сорочку, шкарпетки, шапку.
Для тих, хто не дуже любить сюрпризи, є можливість купити одяг як зазвичай. Весь прибуток від продажів брати відправляють організаціям, які досліджують можливості профілактики та лікування дегенеративних захворювань очей.

Брайан і Бредфорд Меннінг надихнулися на створення власного бренду одягу після того, як одного разу втратили один одного в магазині між відділами краваток і взуття, а коли знову зустрілися, виявили, що взяли абсолютно однакові сорочки.

Бренд Two Blind Brothers відкритий і уважний до своїх сліпих клієнтів: на всьому одязі є ярлики зі шрифтом Брайля. Також на сайті існує функція для тих, хто хоче зрозуміти, як бачать світ люди з поганим зором. З її допомогою можна здійснювати покупки на розмитому екрані з обмеженим виглядом збоку.

На сьогоднішній день компанія зібрала вже понад 750 000 доларів на дослідження дегенеративних хвороб очей. За весь час існування бренд сліпих братів неодноразово привертав увагу знаменитостей, які робили щедрі пожертви.

Для багатьох людей, що мають проблеми із зором, бренд Two Blind Brothers став натхненням і промінцем надії. Тепер вони знають, що не самотні у своїй битві з хворобою, і, можливо, коли-небудь вони все-таки зможуть вилікуватися і почнуть бачити світ у всіх його барвах.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»