Постійна робота за комп'ютером, погане освітлення і відпочинок з смартфоном можуть дуже втомлювати очі і знижувати гостроту зору.

Але є кілька способів швидко дати очам відпочити. Ними можна користуватися як окремо, так і поєднуючи між собою, для посилення ефективності.

Відпочинок по методиці лікаря Бейтса

Це дуже простий метод, що дозволяє очам відпочити, а зору швидко відновитися. Досить просто закрити повіки долонями таким чином, щоб створювалася максимальна темрява, і посидіти так кілька хвилин. Це допоможе очам розслабитися, а заодно дасть можливість відпочити і вашому мозку, якому теж необхідні перерви після напруженої роботи. Тільки постарайтеся не задрімати, особливо якщо перед тим, як закрити очі, ви прийняли зручну ситуацію.

Зміна фокусу

Ще один неймовірно простий метод. Почніть переводити погляд з одного предмета на інший, або з однієї точки кімнати на іншу, яку саме не так важливо. Ненадовго затримуйте погляд в одному місці, щоб зір сфокусувалася на ньому. Робіть так протягом 3-4 хвилин.

Моргання

Цю вправу краще виконувати наодинці з собою, щоб нікого зайвий раз не лякати дивакуватими діями (всім і так страшилок вистачає). Дуже швидко моргайте протягом 10-15 секунд. Оцініть стан очей, і якщо вам здається, що вони відпочили недостатньо, поморгайте ще 10 секунд.

Масаж

Перед масажем обов'язково помийте руки. Закрийте очі. Круговими рухами за допомогою подушечок пальців проведіть по верхньому, а потім по нижньому століттю, злегка натискаючи, щоб не відчувався дискомфорт в очних яблуках. Після масажу ще пару хвилин полежте в темряві..

Зволоження

Якщо вас часто турбує сухість в очах, носите з собою звичайні зволожуючі краплі. Вони продаються в аптеках без рецепта. Звичайно, застосовувати їх не завжди зручно, особливо дівчатам з макіяжем. Але невеликі незручності з краплями набагато краще, ніж постійна сверблячка і відчуття піску в очах, з якими неможливо спокійно працювати.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»