Фітнес-трекер - це, безумовно, дуже корисний прилад, але, не дивлячись на це, назвати його стильним досить важко. З цієї причини компанія Luxottica спільно з Intel вирішили об'єднати свої зусилля і створити новий  фітнес-трекер що можна зручно носити.

Трекер має не тільки широкі функціональні можливості, але і стильно виглядає. Radar Pace спеціально розроблені компанією Oakley в формі сонцезахисних окулярів, так що він завжди буде буквально перед очима. Radar Pace від Oakley дійсно виглядають як звичайні сонячні окуляри з прикріпленими знімними навушниками-затичками. Однак ця оболонка має вбудований модуль Bluetooth, голосове керування, можливість здійснення дзвінків за допомогою мікрофона, і тачпад Samsung Gear VR. Даний тачпад дозволяє управляти перемиканням музики, гучністю, а також відповідати на дзвінки.

Radar Pace здатні стежити за активністю людини за допомогою вбудованого акселерометра, гіроскопа і інших сенсорів. Ці прилади дають ту ж інформацію, як і будь-які інші трекери: показання швидкості, часу, відстані і навіть пульс. Товар націлений здебільшого на спортсменів, бігунів і велосипедистів.

Аналоги даного трекера, після аналізу отриманої інформації виводять її власнику у вигляді простого і зрозумілого графіка. На відміну від них, Radar Pace від Oakley адаптуються до індивідуальних характеристик людини за допомогою алгоритмів машинного навчання, після чого вибудовують план тренувань. Також система порівнює показники тренувань і перебудовує їх, роблячи простіше або важче, в залежності від показників. Система може сама навчаться, це закладено в її програмну частину.

Комунікації з пристроєм відбуваються по системі Real Speech від Intel. Запитати необхідні дані з девайса можна за допомогою голосового управління, після чого інформацію можна прослухати або подивитися на своєму девайсі на базі iOS або Android. Крім того, трекер може синхронізуватися з іншими фітнес-додатками, для отримання більш об'ємною інформацією про проведений занятті.

Ціна девайса - 449 $. Разом з пристроєм в комплект включені: навушники, зарядний пристрій і чохол для зберігання.

 

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»