Зір по праву вважається основним із способів пізнання навколишнього світу. Саме з його допомогою людина отримує до 80% інформації. При нормальному збігу обставин, нормальний рівень зору розвивається у дитини незабаром після народження і може зберегтися до старості, коли в силу вступають неотменімо вікові зміни. Але в сучасному світі у багатьох існують шкідливі звички, які псують наше зір.

У сучасних умовах життя наші очі відчувають постійну навантаження, пов'язане і з роботою, і з відпочинком. Під час читання, перегляду телевізора або інших дій, пов'язаних з напругою зору, сітківка ока пересихає, в результаті людина відчуває дискомфорт і перевтома очей, а зір погіршується..

1. Перегляд телевізора, робота за монітором, планшетом або смартфоном Під час роботи або відпочинку за блакитним екраном ми рідше моргаємо, що призводить до сухості очей, їх втоми і перенапруження, а в наслідку, до короткозорості, пов'язаної з деградацією очних м'язів.

2. Прогулянки при яскравому сонячному світлі, особливо взимку Занадто яскраве освітлення здатне викликати опік сітківки ока, тому для прогулянок сонячним днем ​​слід носити сонцезахисні окуляри, які краще купувати в спеціалізованому магазині. Особливо небезпечний сонячне світло взимку в сніжну погоду. Також не забувайте захищати свої очі під час відвідування солярію.

3. Фаст-фуд Удивительно, но регулярное употребление неполезной еды, например, гамбургеров и пиццы, сладкие напитки портят наше зрение. Дело в том, что они не насыщают наш организм витаминами и необходимыми для нашего здоровья нутриентами, а насыщенные жиры и сахар ухудшают состояние наших сосудов, вследствие чего нарушается зрение.

4. Курение. Курение увеличивает риск катаракты и заболеваний сетчатки глаз, а также приводит к дегенерации зрительных мышц и оптического нерва. Кроме того, курение нарушает микроциркуляцию крови, что пагубно влияет на наше зрение.

Так що, як то кажуть, висновки робіть самі!

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»