Міжнародна виставка оптичних технологій Optatec - подія №1 в світі оптичної промисловості. Це універсальна платформа професіоналів галузі з обміну досвідом та вирішення актуальних для сфери оптичних технологій проблем, реалізації своїх бізнес-задач.

Виставка Optatec не тільки пропонує учасникам і відвідувачам можливість ознайомитися з останніми досягненнями даної сфери і інноваційними розробками, що стосуються прогресивних методів виготовлення і експлуатації оптичних конструкцій, але також продемонструвати продукцію, технології і послуги, що застосовуються в оптичній промисловості.

Проводиться з 1992 року 1 раз на 2 роки

11-я Міжнародна виставка оптичних технологій, компонентів і систем Optatec 2012 зібрав на площі близько 7750 кв. м майже 500 експонентів, в тому числі понад 50% з 26 країн. Багато експоненти висловили своє повне задоволення відвідуваністю, і високо оцінили надзвичайно високий рівень відвідувачів. Частка іноземних відвідувачів-фахівців виросла до 32% від загального чісла5179 зареєстрованих відвідувачів-фахівців.

12-я Міжнародна виставка оптичних технологій компонентів і систем OPTATEC 2014 до кінця проведення зібрала 5241 відвідувача-фахівця і приблизно 570 експонентів з 27 країн. Це означає не тільки рекордну участь з боку експонентів, але OPTATEC 2014 встановила новий стандарт з більш ніж 50% експонентів з за меж Німеччини.

З 540 експонентами з 32 країн і 5803 відвідувачами з 45 країн інтернаціоналізм знову виріс на Optatec 2018, яка, таким чином, представила світові пропозиції для продуктів, автономних і системних рішень, а також безліч додатків широкого кола оптичних технологій в якості основного галузевого події. Міжнародна виставка інноваційних оптичних технологій, компонентів, систем і технологій виробництва Optatec представляє повний огляд промислової оптики, оптоелектроніки і лазерних технологій, а також тісно пов'язаних з ними високих технологій.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»