За 23 роки існування компанія Transitions Optical зуміла розвинутися до положення лідера оптичної індустрії. Наша компанія об'єднує понад 1800 висококваліфікованих співробітників по всьому світу, і ми є незаперечним лідером в категорії фотохромних лінз.

Ми стали першою компанією, успішно почала серійне виробництво пластикових фотохромних лінз в 1990 році. Наші 100 фахівців з досліджень і розробок постійно знаходять нові рішення, що дозволяють удосконалити характеристики лінз, такі, як затемнення, швидкість просвітління, колір, реактивність і прозорість в приміщенні. Ми створюємо продукти для всіх, хто очікує більше від своїх лінз. Завдяки партнерству з такими брендами, як Nike®, Oakley® і Lazer наша технологія використовується в нових областях - спортивні окуляри, візори для мотошоломів.

Завдяки постійним інноваціям лінзи Transitions® дозволяють поліпшити якість зору за рахунок здатності лінз адаптуватися до змін освітлення. Ми співпрацюємо з лідерами оптичної індустрії і пропонуємо адаптуються лінзи в найширшому асортименті дизайнів, матеріалів і комбінацій. Наші лінзи є першими фотохромними лінзами, рекомендованими по всьому світу. Кожну секунду в світі купується одна пара адаптуються лінз Transitions. Ми докладаємо постійних зусиль для підвищення рівня задоволеності всіх людей, що користуються нашими лінзами.

Коли лінзи Transitions® піддаються впливу ультрафіолету, трильйони фотохромних молекул в лінзах починають змінювати структуру. Дана реакція викликає затемнення лінз. Тільки лінзи Transitions® Signature використовують ексклюзивну технологію Chromea 7 ™ і сучасну формулу, які дозволяють лінз постійно пристосовуватися до зміни освітлення.

Ми носимо свої лінзи протягом всього дня, кожен день, на вулиці і в приміщенні, при різних температурних і погодних умовах. Ми носимо їх в сонячну, хмарну і будь-яку іншу погоду. Їх позиція по відношенню до сонця також сильно змінюється. Ми прийняли всі ці фактори до уваги при тестуванні технології Chromea7 в більш ніж 200 реальних ситуаціях носіння, що представляють більше 1000 сценаріїв, з якими стикаються носять лінзи люди по всьому світу.

Ознайомитися з даним продуктом та отримати вичерпну консультацію, Ви можете в мережі магазинів "ОптикаПлюс"

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»