Вчені Единбурзького університету провели масштабне дослідження і знайшли закономірність між поганим зором і інтелектом. В експерименті брало участь понад 300 тис. Осіб у віці від 16 до 102 років. Вони представляли різні країни Північної Америки, Європи та Австралії. 

«Ці дослідження наймасштабніші в вивченні генетики когнітивних здібностей людини. Вони допомогли виявити безліч генетичних відмінностей, які сприяють спадковості навиком мислення », - цитує вченого з Единбурзького університету Гейла Девіса SсienceAlert.

З'ясувалося, що серед учасників наукового експерименту 28% респондентів з високим інтелектом потребували окулярах або лінзах, а 32% були короткозорими. До того ж ця частина респондентів мала найкращі показники здоров'я: вони значно менш схильні відчувати гіпертонію, стенокардію, менш схильні до ризику інфаркту, раку легенів або остеоартриту. Щодо інших учасників, носії очок на 30% менше схильні до депресій і на 17% мають більше шансів прожити довше.

Вчені стверджують, що результати досліджень не можна екстраполювати на всіх жителів планети, так як майже абсолютна більшість опорошенних мало європейське походження.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»