Задумалися, як правильно доглядати за окулярами, щоб улюблена річ могла радувати вас довгий час? Навіть якщо ви дуже акуратний зі своїми окулярами, багато факторів - час, білкові відкладення, пил, постійне носіння окулярів або зберігання без футляра - призводить до їх забрудненн

 Важливо доглядати як за лінзами, так і за оправою: в цьому вам допоможуть різні очищають спреї, в тому числі з антизапітніває ефектом, які покривають лінзи спеціальною плівкою; також ефективно використовувати серветку з мікрофібри - матеріалу, а не залишає мікроволокна на лінзи, і, звичайно, важливо носить окуляри у футлярі.

 Як грамотно здійснювати догляд за окулярами для зору? Зверніть увагу на корисні поради:

- Застосовуйте спеціально призначені для догляду за оптичними лінзами вологі серветки, в тому числі серветки з мікрофібри. Обидва варіанти виготовляються з нетканого матеріалу, ідеально очищає і не дряпає поверхню. Використовуючи ткані матеріали, ви ризикуєте залишити на лінзі подряпини і не до кінця прибрати забруднення.

- Максимально чистими лінзи роблять спреї. Вміщені в них компоненти легко прибирають будь-яке забруднення. У зимовий час актуальні варіанти, які мають в складі антизапітніває компоненти.

- Якщо ви часто кладете окуляри лінзами вниз, то зростає ризик залишити на них відколи й подряпини. Якщо хочете зберегти вигляд і функціональність своїм очкам, скористайтеся футляром: до більшості брендових оправ футляри пропонуються в комплекті.

- Пам'ятайте, що окуляри - це таке ж індивідуальний засіб, що і зубна щітка. Тут діють закони особистої гігієни. Не давайте міряти свої окуляри і частіше протирайте їх.

- Завжди знімайте окуляри обома руками. Притримуйте їх за заушники, так ви не пошкодити кріплення оправи і вона прослужить вам набагато довше.

 
"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»