Дослідження компанії ZEISS підтверджують, що несприятливі умови освітлення, сліпуче світло і стресові зорові і адаптивні завдання, з якими стикається водій, роблять сильний вплив на якість зору в процесі водіння.

 

Рішення зорових проблем водіїв пропонує компанія Carl Zeiss, світовий лідер у виробництві лінз високої точності з Німеччини. У 2015 році компанія представила користувачам очкових лінз лінзи для водіння ZEISS DriveSafe. У дослівному перекладі - «безпечне водіння». Можна сказати, що це основний девіз очкових лінз, призначених для людей, які носять окуляри і багато, в різний час доби водять автомобіль. Чудово, що такі окуляри можна і потрібно використовувати не тільки за кермом автомобіля, але і для постійного носіння.

Лінзи ZEISS DriveSafe виробляються за найпередовішими інноваційним технологіям. У процесі виготовлення лінза оптимізується для передбачуваних рівнів освітленості, властивих водінню в різний час доби. Це дозволяє користувачеві окулярів з лінзами ZEISSDriveSafe комфортно і безпечно почувати себе за кермом не тільки вдень, але і в сутінках, в дощ і туман. На відміну від жовтих тонованих окулярів, лінзи ZEISS DriveSafe не порушують сприйняття кольорів і контрастну чутливість, що також досить важливо для безпеки, як самого водія, так і інших учасників дорожнього руху. Крім того, такі лінзи виробляються зі спеціально розробленим покриттям DuraVision DriveSafe. Це покриття створено для поглинання дискомфортного яскравого світла від ксенонових та світлодіодних ламп. Разом з тим покриття гарантує максимальну здатність бачити навколишнє оточення для безпечного керування транспортним засобом в темний час доби, на відміну від популярних у деяких водіїв поляризованих окулярів. Крім того, це покриття є антистатичним, тому до нього не прилипає пил, володіє чудовою стійкістю до пошкоджень (подряпин) і легко піддається очищенню, буквально в один дотик.

Окуляри з лінзами ZEISS DriveSafe можуть бути монофокальними, тобто виготовленими на одну єдину силу заломлення, прописану в рецепті. Зазвичай такі лінзи рекомендуються користувачам у віці до 40 - 45 років. Також окуляри з лінзами ZEISSDriveSafe можуть бути прогресивними, призначеними для людей у віці старше 40-45 років. У прогресивних окулярах використовуються спеціальні лінзи, в яких оптична сила плавно змінюється зверху вниз. Перекладаючи погляд з далини в близину,користувач таких окулярів для кожної відстані дивиться через певну точку, що дозволяє йому чітко бачити. Прогресивні лінзи зовні не відрізняються від звичайних однофокальних очкових лінз. Тільки прогресивні лінзи дозволяють, як у молодості, бачити чітко і ясно різновіддалені від ока точки простору. Прогресивні окуляри - найдосконаліший на сьогоднішній день нехірургічних спосіб корекції пресбіопії для сучасної людини, що використовує всі робочі відстані. При водінні автомобіля складність зорових завдань змушує водія здійснювати часті рухи очей і голови, з відповідними змінами напрямку погляду, точок фокусування в діапазоні простору «дорожнє полотно - приладова панель - бічні дзеркала». Чудово, прогресивні окуляри з лінзами ZEISS DriveSafeстворюють надзвичайний комфорт при швидких перемиканнях погляду в рамках цього простору. Це особливо цінно при додатковому використанні навігаторів.

Лінзи будуть виготовлені за Вашим індивідуальним замовленням і незабаром Ви будете насолоджуватися новим якістю зору відZeiss.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»