Лазерна корекція - один з найефективніших способів повернути зір і забути про розпливчастих плямах, які бачиш замість людей, пітніти взимку окулярах і моторошно незручних контактних лінзах.

За допомогою корекції можна позбутися від короткозорості, далекозорості та астигматизму. Незважаючи на те, що процедура повертає людям здатність чітко бачити, багато хто не наважується нею скористатися, продовжуючи жити з вадами зору. Хтось вважає, що це небезпечно і не завжди ефективно, а кому-то просто не подобається ціна операції.

Ми вирішили з'ясувати, які переваги і недоліки є у лазерної корекції зору. Можливо, це допоможе вам прийняти рішення.

Переваги:

Високий відсоток успішності операції

Приблизно 95% операцій проходять успішно, без будь-яких ускладнень під час і після процедури. Корекція лазером безпечна і нетравматична, практично не доставляє дискомфорту в процесі. Більшість пацієнтів досить своїм рішенням про операцію і часто радить її іншим.

Зазвичай на корекцію дуже довго вирішуються, але сам процес займає всього пару годин, плюс реабілітація, яка, як правило, триває зовсім недовго. Перша доба не можна чіпати очі, дивитися в екран телефону або комп'ютера, читати. Спати краще на спині. Протягом місяця після операції не можна займатися спортом, переохолоджуватися, ходити в лазню і сауну. Після місяця відновлення можна жити так само, як і раніше.

Можливість все бачити

Багато людей з дитинства бачать замість об'єктів розмазані силуети, і нормальний зір для них майже суперздатність. Після корекції в більшості випадків зір стає стовідсотковим, і деяких пацієнтів не покидає відчуття, що вони продовжують носити окуляри або лінзи - їм важко повірити, що тепер вони можуть все бачити без додаткової допомоги. Доводиться заново звикати до того, що всі особи людей чіткі, номери маршруток видно заздалегідь і можна вільно читати дрібний шрифт.

Довготривалий результат

При дотриманні всіх рекомендацій по відновленню, результат операції буде зберігатися протягом довгих років, і тільки в 20% випадків може знадобитися повторна операція. Зазвичай це пов'язано з тим, що у пацієнта були занадто сильно розвинені далекозорість або короткозорість, тому впливу однієї операції виявилося недостатньо.

Швидке відновлення

Зір після лазерної корекції повністю відновлюється майже через тиждень, у деяких навіть швидше - всього за 3-4 дні. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій по відновленню, то ніякі проблеми не будуть вас турбувати.

Недоліки:

Післяопераційний догляд

Необхідно суворо дотримуватися всіх правил післяопераційного догляду. Іноді це стає непростим завданням, оскільки хочеться скоріше повернутися до звичайного життя. Але дотримуватися рекомендацій лікарів все ж варто, щоб не зіткнутися з рецидивом захворювання.

Можливі ускладнення

Ускладнень після корекції зору не так вже й багато, але вони все-таки є. Це можуть бути - незначні больові відчуття, пов'язані з повільним загоєнням епітеліальної тканини, потрапляння інфекції. Періодично можуть спостерігатися колірні або світлові аномалії. Найзначніше ускладнення - це повторне падіння гостроти зору. У такому випадку рекомендується зробити ще одну корекцію або провести іншу операцію, більш відповідну до вашої проблеми.

Операція дозволена не всім

На жаль, зробити лазерну корекцію можуть не всі. Людям з прогресуючою короткозорістю дана операція не рекомендується, оскільки від неї практично не буде результату. Також процедуру не варто робити людям із зоровими патологіями, занадто великою різницею в параметрах зору у кожного ока, катарактою і глаукомою, хронічними алергічними та інфекційними захворюваннями, вагітним і годуючим жінкам, дітям до 18 років.

Вартість

Лазерна корекція зору недешева процедура. Ціна може змінюватися в залежності від стану вашого зору, міста, в якому ви живете, клініки і доступного їй обладнання. Складні випадки, наприклад гиперметропия з астигматизмом, будуть найдорожчими.

Але можливість чітко бачити протягом багатьох років, безумовно того варто.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»