У сервісному центрі МВС № 1249 пройшов тренінг «Випробуй в безпеці», метою якого була профілактика управління транспортом в нетверезому стані. Про це повідомляє dp.informator.ua з посиланням на РСЦ МВС в Дніпропетровській області. Основним інструментом даного тренінгу стали окуляри Drunk Busters Goggles, вони імітують вплив алкоголю на людину і допомагають усвідомити ризики водіння в нетверезому стані.

Для України це нагальна проблема: щороку в результаті ДТП, пов'язаних з водінням під впливом алкоголю, гинуть 300 осіб. Всеукраїнське об'єднання автошкіл вирішило внести тренінг в програму навчання автошкіл і профільних освітніх установ України, щоб підвищити рівень відповідальності майбутніх водіїв.

«У боротьбі з надмірним вживанням алкоголю немає миттєвого вирішення. Це проблема, яка вимагає прийняття комплексу відповідних заходів. Тепер під час навчання в автошколах Дніпра і області будуть використовуватися навчальні матеріали тренінгу «Відчуй в безпеці» і спеціальні окуляри Drunk Busters Goggles », - сказав голова Всеукраїнського об'єднання автошкіл Ілля Щербина.

За даними МВС, експериментальні тренінги пройдуть в 40 школах.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»