Сучасні контактні лінзи є гідною альтернативою традиційним засобам корекції. Комфортні при носінні і легкі в догляді, контактні лінзи змінили на краще життя мільйонів, які потребують корекції зору. Якщо Ви вирішили носити контактні лінзи, перш за все необхідно відвідати офтальмолога і попросити підібрати вам контактні лінзи відомої марки і хорошої якості.

У тому, що стосується марки і якості лінз, не йдіть на компроміс. Обов'язково обговоріть з лікарем, які лінзи краще підійдуть вашому стилю життя і забезпечать необхідну корекцію зору. Лікар-офтальмолог розповість про наявному асортименті лінз та підбере Вам пробні контактні лінзи. Перед підбором контактних лінз необхідно пройти офтальмологічний огляд, щоб уникнути майбутніх проблем зі здоров'ям очей (він абсолютно безболісний і займе трохи часу).
Проте, все ще існує багато невідомого про контактні лінзи.

Почнемо з викриття поширених міфів і помилок, пов'язаних з контактними лінзами:

МІФ 1. Контактні лінзи не комфортні.

Перші контактні лінзи з'явилися багато років тому, але в останні роки в області матеріалів, що застосовуються для виготовлення контактних лінз, сталася справжня революція. Для порівняння згадайте, якого прогресу досягнуто в минулому році в сфері комп'ютерних технологій. Схожі явища спостерігаються останні кілька років в області контактних лінз.
Лінзи нового покоління надзвичайно м'які, тонкі, гнучкі, і, що особливо важливо, довго залишаються вологими, забезпечуючи користувачам неперевершений комфорт. Матеріал і дизайн контактних лінз дозволяє їм відповідати індивідуальною формою поверхні ока. Контактні лінзи регулярно замінюють новими, тому вони завжди залишаються чистими, свіжими і комфортними. Комфортні лінзи так комфортні, що користувачі контактних лінз не відчувають їх присутності на оці.

МІФ 2. Мені не хочеться вставляти щось в око.

Це нормальна реакція для тих, хто ніколи не мав справи з контактними лінзами. Явище навіть має наукову назву - «покафобія», або страх доторкнутися до очі. Те, що незнайоме спочатку завжди вселяє сумніви, але все побоювання швидко зникають. Офтальмолог покаже, як правильно одягати і знімати контактні лінзи, і ви побачите, що це не складніше, ніж надягати і знімати черевики. Мільйони людей швидко опановують наукою звернення з контактними лінзами, так чому не Ви? Спробуйте - і переконаєтеся.

МІФ 3. Носіння онтактних лінз призводить до інфікування очей.

Самі по собі контактні лінзи не викликають інфекційних захворювань. Запалення можуть викликати патогенні мікроби, занесені в око з поверхні брудних лінз. Тільки недолік гігієни або неправильне поводження з контактними лінзами може привести до подібних проблем.
Якщо ви будете слідувати інструкціям офтальмолога по догляду за лінзами і не забувати про регулярну дезінфекції лінз, ви зможете насолоджуватися комфортом і переважно носіння контактних лінз без будь-яких незручностей.
Важливо пам'ятати: чим частіше ви міняєте лінзи, тим краще це для здоров'я очей. Часта заміна лінз новими знижує ймовірність утворення органічних відкладень з жирів і білків, що містяться в слізної плівці, які є живильним середовищем для мікробів. Поки ви правильно доглядаєте за лінзами, ретельно очищаєте, дезінфіціруете їх і вчасно замінюєте новими, у хвороботворних мікробів немає шансу вижити і потрапити в очі.

МІФ 4. Контактні лінзи шкідливі для очей.

Сучасні лінзи виготовляють з біосумісних матеріалів (що не викликають проблем з боку тканин організму), аналоги яких широко використовуються в багатьох галузях медицини. Властивості цих матеріалів дозволяють лінзам пропускати достатню кількість кисню до рогівці, тому недолік кисню при носінні сучасних лінз вже в минулому. Контактні лінзи, правильно підібрані офтальмологом, в разі дотримання правил догляду, режиму носіння і графіка заміни, є комфортним і здоровим для очей засобом корекції зору. Пам'ятайте, що контактні лінзи відносяться до виробів медичного призначення, тому ними потрібно користуватися відповідно до вказівок лікаря

МІФ 5. Контактні лінзи не дозволяють очам «дихати».

Для здоров'я очей необхідно, щоб певна кількість кисню досягало рогівки, отже, контактні лінзи повинні пропускати досить кисню до ока. Кількість кисню змінюється в залежності від того чи користуєтеся ви лінзами тільки вдень або не знімати їх навіть на ніч. Офтальмолог підбере контактні лінзи, найкраще підходять вашому стилю і забезпечують необхідну корекцію зору, і при дотриманні рекомендацій лікаря, ви можете бути впевнені, що очі не будуть страждати від нестачі кисню.
Хоча матеріал контактних лінз надзвичайно важливий для повноцінного постачання рогівки киснем, але надходження кисню до ока залежить від інших факторів. Важливим представляється правильний догляд за контактними лінзами. Будь-які відкладення на поверхні лінз блокують проходження кисню, тому необхідно правильно очищати і дезінфікувати лінзи. Правильний догляд і своєчасна заміна контактних лінз дозволить вам оцінити всі переваги сучасних засобів контактної корекції зору.

МІФ 6. Контактні лінзи можуть зміститися за очне яблуко.

Контактна лінза фізично не може потрапити всередину очниці. Лінзи знаходяться на передній поверхні ока або, в разі зміщення, під століттями. Око має природний захисний бар'єр, який покриває білок очі і оточує очне яблуко під верхнім і нижнім століттями, перешкоджаючи потраплянню лінзи всередину очниці.

МІФ 7. При різкому русі лінза може випасти.

Завдяки анатомії людського ока м'яким контактні лінзи практично неможливо випасти з очей. Це дає можливість користувачеві контактних лінз займатися будь-якими видами спорту. Сила, що утримує контактну лінзу на рогівці, залежить від діаметру лінзи, тому жорсткі лінзи, діаметр яких зазвичай менше, погано триматися на поверхні ока. Навпаки, правильно підібрані м'які контактні лінзи випадають вкрай рідко - це ще одна причина відвідати лікаря-офтальмолога для професійного підбору лінз.

МІФ 8. Догляд за контактними лінзами займає багато часу.

Правильний догляд за контактними лінзами дуже важливий для здоров'я очей. На щастя, сучасні багатофункціональні розчини дозволили значно спростити догляд і зберігання лінз. Тривалість догляду за лінзами залежить від режиму носіння. Кращий спосіб дезінфікувати та очищати лінзи - це поміщати їх на ніч в спеціальний розчин, який зробить всю «роботу», поки ви спите.
Якщо ви віддаєте перевагу знизити клопоти по догляду до мінімуму, рекомендуємо вибрати контактні лінзи щоденної заміни. Щоранку ви будете надягати нову чисту пару лінз, а ввечері викидати використані лінзи, не піклуючись про їх очищення.

МІФ 9. Користувачам контактних лінз не можна користуватися декоративною косметикою.

Можна, можливо. Єдине, про що потрібно пам'ятати, - це про дотриманні правильного порядку дій: накладайте макіяж після надягання контактних лінз і знімайте контактні лінзи до того, як змивати косметику. Застосовуючи аерозолі (лак для волосся і т.п.), не забувайте закрити очі, щоб найдрібніші частинки спрею не потрапили на поверхню лінз.

МІФ 10. Кольорові контактні лінзи носять тільки ті, у кого проблеми із зором.

Кольорові контактні лінзи випускаються як з певної оптичної силою для корекції зору, так і без. Тому люди з відмінним зором можуть користуватися контактними лінзами. Але навіть якщо вам не потрібна корекція зору, кольорові контактні лінзи обов'язково потрібно підібрати у лікаря-спеціаліста. Пам'ятайте, що, як і будь-які контактні лінзи, кольорові лінзи вимагають правильного догляду.

МІФ 11. Всі контактні лінзи однакові.

Неправда. Розвиток технологій в сфері контактних лінз дозволяє запропонувати користувачам широкий асортимент продукції з різними властивостями. Серед різноманіття існуючих контактних лінз можна виділити дві основні категорії: лінзи денного носіння і лінзи тривалого носіння (без зняття на ніч). Існують індивідуальні особливості очей, різні потреби в корекції зору, стиль життя також відрізняються у різних людей, тому необхідно проконсультуватися з лікарем-фахівцем і підібрати лінзи, найкраще підходять конкретному пацієнту.

МІФ 12. Чим вищий вміст води в матеріалі контактних лінз, тим більше кисню надходить до ока.

Вельми поширена помилкова думка. Контактні лінзи нового покоління силікон гідрогелевих матеріалів пропускають до рогівці значно більше кисню, хоча вміст води в них нижче. Чим у більшості традиційних м'яких гідрогелевих лінз.

МІФ 13. Контактні лінзи не можуть забезпечувати достатньо хороший зір - як окуляри.

Ми часто спостерігаємо прямо протилежну ситуацію. Перебуваючи безпосередньо на рогівці. Контактні лінзи корегують зір прямо на поверхні очей, а не на відстані 1-2 см, як скло очок. Тому в багатьох випадках якість зору в контактних лінзах значно краще. На відміну від окулярів, лінзи забезпечують широкий огляд і периферичної зір незалежно від напрямку погляду, тому що контактні лінзи рухаються разом з очним яблуком. Крім того, контактні лінзи не запотівають, не падають з носа, що не розбиваються, їх не заливає дощем. У будь-яких видах спорту контактні лінзи набагато зручніше очок.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»