Раки-богомоли - фантастичні істоти, що володіють багатьма феноменальними здібностями. У їх числі і найдосконаліший зір на Землі, секрет якого нарешті відкрився дослідникам. У раків-богомолів, також відомих просто як «ротоногі», безліч дивовижних здібностей. Мало того, що ці членистоногі розміром з палець є одними з найбільш грізних морських хижаків, так ще й зір у них по-справжньому фантастичний. Крім звичного нам спектра, вони також можуть бачити ультрафіолетове і навіть поляризоване світло.

Міжнародна виставка оптичних технологій Optatec - подія №1 в світі оптичної промисловості. Це універсальна платформа професіоналів галузі з обміну досвідом та вирішення актуальних для сфери оптичних технологій проблем, реалізації своїх бізнес-задач.

Зір по праву вважається основним із способів пізнання навколишнього світу. Саме з його допомогою людина отримує до 80% інформації. При нормальному збігу обставин, нормальний рівень зору розвивається у дитини незабаром після народження і може зберегтися до старості, коли в силу вступають неотменімо вікові зміни. Але в сучасному світі у багатьох існують шкідливі звички, які псують наше зір.

За 23 роки існування компанія Transitions Optical зуміла розвинутися до положення лідера оптичної індустрії. Наша компанія об'єднує понад 1800 висококваліфікованих співробітників по всьому світу, і ми є незаперечним лідером в категорії фотохромних лінз.

Fendi - один з найвідоміших італійських будинків моди, який спеціалізується на випуску аксесуарів, предметів гардеробу, косметики, парфумерії, а також виробів з натуральної шкіри і хутра і звичайно ж окулярів.

Історія бренду бере свій початок в 1918 році, коли підприємниці, Адель Касагранде (Adele Casagrande), прийшла ідея відкрити власний магазинчик з продажу шкіряних і хутряних атрибутів гардеробу. Торгова точка вдало розташувалася на вулиці Віа дель Плебіціо (Via del Plebitsio), практично в самому центрі Рима. Проте відоме на весь світ назва у бренду з'явилося тільки сімома роками пізніше, в 1925-му році, коли Касагранде вийшла заміж за Едуардо Фенді (Edoardo Fendi). Після зміни дівочого прізвища було прийнято рішення про зміну назви магазину як «Fendi».

Сімейний бізнес потихеньку починав процвітати і розвиватися, і вже в 1932-му році синьйорою Фенді був відкритий другий бутік. На цей раз в якості дислокації торгової точки була обрана вулиця Віа П'яве (Via Piave). Тривала Друга Світова війна згубно позначилася на долі бренду, і тому по її закінченню почалося стрімке відновлення двох тимчасово не працюючих магазинів. У відродження сімейного бізнесу з ентузіазмом включилися всі п'ять дочок Адель Фенді, розподіливши між собою різні обов'язки: хтось став відповідальний за вироблення хутра, хтось спробував себе в якості дизайнера, хтось почав займатися звітністю.

Саме сестрами Фенди на початку 1960-их років було прийнято доленосне для бренду рішення - укладення контракту з початківцем і вельми екстравагантним німецьким модельєром і дизайнером - Карл Лагерфельд.

Після запаморочливого успіху на конкурсі молодих модельєрів в 1955-му році на тоді ще нікому не відомого німецького юнака з важко вимовляти прізвищем, Лагерфельд, обрушилися перші промені слави. Незважаючи на те, що перемогу в змаганнях здобув Ів Сен-Лоран, Карлу Лагерфельду все ж надійшло кілька вигідних пропозицій про початок співпраці. Таким чином, до 1963-йому році початківець, але дуже перспективний дизайнер, працював відразу з чотирма успішно розвиваються будинками моди, в числі яких був і Fendi.

Fendi сьогодні - це вже не просто мережа модних бутиків, розосереджених по всьому Риму і належать одній родині, це частина великого альянсу Louis Vuitton Moët Hennessy S.A., яким на початку 2000-х був викуплений контрольний пакет акцій компанії. У зв'язку з 80-річчям будинку мод, в 2005-му році, в Римі пройшло урочисте відкриття Palazzo Fendi.

А у нас в магазині Ви зможете придбати вишукані окуляри від іменитого бренду Fendi :)

Про особливості зору людини і анатомічної будови очей можна прочитати чимало інформації. Я наведу кілька цікавих фактів з цікавих фактів і спостережень, про які багато, напевно, не здогадуються, хоча користуються цим інструментом (очима) кожен день. Втім, кожному факту є наукове пояснення.

Коли ми переходимо з освітленого місця в темряву, нашим очам потрібен час, щоб адаптуватися, підвищити чутливість до світла. Повна адаптація відбувається протягом години, але вже через 15 хвилин чутливість очей підвищиться до 80%.

Зоровий аналізатор є найважливішим органом почуттів, який забезпечує нас 80% всієї інформації про навколишній світ. Для лікаря будь-якого фаху візуальна оцінка ситуації є найперше і найважливіше дію, а без хорошого зору зробити це досить важко.

Якщо у вас сідає зір, ви можете користуватися контактними лінзами або носити окуляри. Вам також можуть запропонувати медичну корекцію. Але чому зір псується? Прочитавши про десяти найпоширеніших причини, ви дізнаєтеся, що проблеми із зором мають не тільки фізичну природу.

Щорічно з 1998 року міжнародна виставка оптики opti в Мюнхені приваблює тисячі відвідувачів. Рік від року виставка зростає, як за кількістю учасників, так і відвідувачів. Рік від року виставка зростає, як за кількістю учасників, так і відвідувачів (2008: Додати 395 учасників і 18500 відвідувачів / 2009: Додати 430 учасників і 19700 відвідувачів / 2010: Додати 434 учасника і 20700 відвідувачів), 2012: 450 учасників з 27 країн і 23000 відвідувачів. 

Задумалися, як правильно доглядати за окулярами, щоб улюблена річ могла радувати вас довгий час? Навіть якщо ви дуже акуратний зі своїми окулярами, багато факторів - час, білкові відкладення, пил, постійне носіння окулярів або зберігання без футляра - призводить до їх забрудненн

Цікаво дізнатися, які найдорожчі сонцезахисні окуляри в світі? У верхній частині списку ви знайдете дизайнерські сонцезахисні окуляри, вартість яких перевищує вартість Ferrari FF. Погляньте на найдорожчі сонцезахисні окуляри 2018 року в світі.

Фахівці з Інституту інтелектуальних систем Макса Планка в Штутгарті представили нову розробку - мікроботів, які допоможуть в лікуванні різних захворювань.

Вчені вже протестували свій винахід і довели, що мікророботи здатні переміщатися і працювати навіть в таких делікатних частинах тіла, як очі. Роботів запустили всередину очного яблука, і за весь час тесту вони не пошкодили щільну і в'язку субстанцію склоподібного тіла.

Вчені Единбурзького університету провели масштабне дослідження і знайшли закономірність між поганим зором і інтелектом. В експерименті брало участь понад 300 тис. Осіб у віці від 16 до 102 років. Вони представляли різні країни Північної Америки, Європи та Австралії. 

Вчені виявили, що синє світло від смартфонів, ноутбуків і інших цифрових екранів може бути набагато небезпечніше, ніж вважалося раніше.

Іхтіологи прийшли до висновку, що очі, це самий енергоємний орган почуттів. Вони вимагають на своє утримання стільки кисню та інших енергоресурсів, що їх в цьому відношенні можна порівняти з потребами в енергії головного мозку людини,

Ви коли-небудь замислювалися над тим, як люди з порушеннями зору бачать світ? Художник з Кейптауна Філіп Барлоу (Philip Barlow) написав серію картин маслом, які показують, як бачать короткозорі люди. На перший погляд ці гіперреалістичність роботи виглядають як фотографії. Майстер відмінно передав ефект розмитості, різнокольорові відблиски і нечіткість навколишнього оточення. Pam Pam

У 2018 році 39 мільйонів чоловік залишаються сліпими. Через спадкових захворювань, старіння тканин, інфекцій або травм. Одна з головних причин - це хвороби сітківки. Але наука розвивається так швидко, що фантастика переходить з книг в лабораторії і операційні, знімаючи бар'єр за бар'єром. Нижче ми розглянемо, яке майбутнє чекає офтальмологію, як лікуватимуть (і вже лікують), повертати зір, діагностувати недуги і відновлювати очі після операцій.

Цю незвичайну кішечку звуть Пам Пам, і її неймовірні очі різного кольору вже загіпнотизували понад 70 тисяч підписників в Інстаграм.

У 2018 році 39 мільйонів чоловік залишаються сліпими. Через спадкових захворювань, старіння тканин, інфекцій або травм. Одна з головних причин - це хвороби сітківки. Але наука розвивається так швидко, що фантастика переходить з книг в лабораторії і операційні, знімаючи бар'єр за бар'єром. Нижче ми розглянемо, яке майбутнє чекає офтальмологію, як лікуватимуть (і вже лікують), повертати зір, діагностувати недуги і відновлювати очі після операцій.

Американські вчені змогли виділити з водоростей речовина, яке в майбутньому може допомогти людям повернути втрачений зір. Поки речовина проходить перші дослідження, і складно сказати, коли готовий продукт надійде в продаж.

Британські дослідники уточнили, коли у тварин з'явилося зір. Виявилося, що це сталося раніше, ніж передбачалося до цих пір.

Ми запитали у офтальмолога, як йдуть справи із зором у українських дітей, і отримали досить сумну статистику. За даними асоціації офтальмологів, зараз кожен третій учень закінчує школу в окулярах, а кожна десята дитина до трьох років страждає косоокістю.

У літньому віці багато людей стикаються з проблемою погіршення зору - макулодистрофію, при якій відбувається порушення кровопостачання, що призводить до ураження сітківки.

Фахівці з Південної Кореї виявили спосіб раннього виявлення невиліковного захворювання мозку - хвороби Паркінсона. Згідно з опублікованими в News Medical результатами дослідження, на ранній стадії розвитку захворювання у пацієнтів було зафіксовано витончення сітківки ока.

Вчені з Університету Міннесоти вперше надрукували на 3D-принтері грати фоторецепторів на полусферической підкладці. Фахівці впевнені, що це відкриття в майбутньому допоможе створювати бионические очі, функціонально аналогічні людським.

У блозі про компанію Samsung під назвою SamMobile недавно була викладена заявка на патент контактних лінз з вбудованою камерою, датчиками і дисплеєм.

Це вже не перший раз, коли технологічний гігант робить спробу зробити щось для наших очей - в 2014 році Google представила проект по створенню розумних контактних лінз, а в 2015-му отримала патент на створення лінз на сонячних батареях. Наступна хвиля появи подібних пристроїв може статися через багато років, але вже зараз ніхто не сумнівається в їх величезний потенціал.

Новий міжнародний бренд Morà - проект відомої італійської компанії Kreoo, що спеціалізується на випуску предметів меблів і сантехніки з мармуру і натурального каменю.

Американські фахівці з Медичного центру Маунт-Синай і Національного інституту ока розробили новий метод відновлення зору. За допомогою активації певних клітин відбувається самовідновлення сітківки, заявили вчені.

В усьому світі існує дефіцит цього донорського матеріалу, але одна країна – Шрі-Ланка – щосили намагається задовольнити попит, не шукаючи винагороди, принаймні у цьому житті.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»