У блозі про компанію Samsung під назвою SamMobile недавно була викладена заявка на патент контактних лінз з вбудованою камерою, датчиками і дисплеєм.

Це вже не перший раз, коли технологічний гігант робить спробу зробити щось для наших очей - в 2014 році Google представила проект по створенню розумних контактних лінз, а в 2015-му отримала патент на створення лінз на сонячних батареях. Наступна хвиля появи подібних пристроїв може статися через багато років, але вже зараз ніхто не сумнівається в їх величезний потенціал.

Новий міжнародний бренд Morà - проект відомої італійської компанії Kreoo, що спеціалізується на випуску предметів меблів і сантехніки з мармуру і натурального каменю.

Американські фахівці з Медичного центру Маунт-Синай і Національного інституту ока розробили новий метод відновлення зору. За допомогою активації певних клітин відбувається самовідновлення сітківки, заявили вчені.

В усьому світі існує дефіцит цього донорського матеріалу, але одна країна – Шрі-Ланка – щосили намагається задовольнити попит, не шукаючи винагороди, принаймні у цьому житті.

Уміння розпізнавати людей: їх характер, вдачу і навіть стан здоров'я включає в себе безліч напрямків, як психологічних, так і фізіологічних. Про людину багато можуть розповісти його манера мови, жести, хода, риси обличчя, бажані кольори в одязі. Однак найбільш інформативним джерелом відомостей про людину є його очі - дзеркало душі.

Колекція весна-літо 2018 сонцезахисних окулярів POLAROID - вибух кольорів і форм. Натхнення поп-культурою в поєднанні з сучасним міським стилем, мікс ідеальних грайливих відтінків - саме так можна описати нову колекцію сонцезахисних окулярів Polaroid.

Наші очі - це вікна в світ і дзеркало нашої душі. Але наскільки добре ми знаємо наші очі? Чи знали ви, скільки важать наші очі? Або скільки відтінків сірого ми здатні побачити? Чи знали ви, що карі очі - це блакитні очі з коричневою прошарком зверху? Ось кілька цікавих фактів про очі, які вас здивують.

Люди схильні проявляти чималу цікавість, щоб дізнатися, що ж відбувається під водою. Коли всі океани були досліджені і нанесені на карту, дослідники звернули свої погляди на їх глибини і стали опускатися все глибше і глибше. Будь-якій людині часом хочеться відкрити очі під водою навіть в простому басейні, коли він прекрасно знає, що через хлору очі буде щипати. Проте, існують деякі прийоми, за допомогою яких можна звикнути до випробувального дискомфорту, але також є і цілком розумні запобіжні заходи, так як спроба побачити підводний світ неозброєним оком може привести до неприємних наслідків для зору. Де б ви не знаходилися, в басейні, на морі або в озері, щоб задовольнити свою природну цікавість і заглянути під товщу води, зазвичай рекомендується застосовувати спеціальні окуляри або маску для плавання.

Чи знайдеться сьогодні хоч одна цивілізована людина, яка з настанням сутінків, коли стає занадто темно, щоб читати газету, не скаже: «Давайте увімкнимо світло». При цьому вона не помітить, що в природі настав самий хвилюючий час - нічна зміна варти. Саме в цей смутний неспокійний час, коли день змінюється на ніч, коли денні тварини шукають в наступаючій темряві місце для ночівлі, а нічні - несміливо вилазять з укриттів, багато хто з них стає жертвою причаївшихся в засідці хижаків.

Якщо вам важче читати чи ви не можете комфортно кермувати, тому що перестали бачити добре, не турбуйтеся, швидше за все у вас виникли вікові проблеми з зрізом. Ось найчастіші симптоми, які з віком впливають на зір, чому вони виникають, і що з цим робити.

Технологія сканування райдужної оболонки ока була представлена ​​ще в 36-му році минулого століття офтальмологом на ім'я Франк Бурш. Він першим заговорив про унікальність цієї частини організму. Ймовірність збігу цього параметра навіть нижче, ніж у випадку з дактилоскопічними відбитками. Через десятиліття, в 90-і роки минулого століття, представники компанії Iridian Technologies оформили патент на особливий алгоритм, здатний знаходити відмінності в узорах очей. У наш час цей спосіб аутентифікації вважається одним з найнадійніших. Для його реалізації використовується спеціальний сенсор під назвою ірідосканер, про який ми і розповімо сьогодні.

Ви дивитеся на два нерухомих кола, але варто сконцентруватися на центральній точці і нахилити голову, і кола починають обертатися; ви дивитеся на прямокутник, але бачите квадрат; ви дивитеся на абсолютно однакові червоні плями на білому і чорному тлі - і чомусь на білому тлі пляма здається вам набагато яскравішим. Причина такого сприйняття - оптичні ілюзії, ніби промовляючі: «Не вір очам своїм».

Офтальмолог (від грец. Ophtalmos - очей; logos - наука) - лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб очей. Око - один з найважливіших і найбільш вразливих органів. Крім всім відомих очних проблем - короткозорості і далекозорості, глаукоми і катаракти - існує безліч інших хвороб.

Саме в 1920-х роках пара сонцезахисних окулярів стала супер модним аксесуаром. Цікаво стежити за змінами стилів протягом десятиліть. Треба сказати, що ретро окуляри повертаються на ринок. Ви хотіли б підібрати собі таку пару? Розглянемо сонцезахисні окуляри, які були популярні протягом шести десятиліть, починаючи з 30-х років і закінчуючи 80-ми роками.

У США шолом HTC Vive коштує $ 800, але з доставкою в наші краї обійшовся в трохи більше ніж $ 1000.. Отримана поштою коробень виявилася немаленькою: крім самого шолома в ній знайшлися два бездротових контролера рухів для лівої і правої руки, два датчика зчитування положення гравця в просторі (вішаються на стіни), а також зв'язка довжелезних проводів (наприклад, довжина спареного кабелю підключення шолома до комп'ютера HDMI + USB становить 5 метрів).

Питання про те, хто краще водить машину, викликає однаково бурхливі суперечки в будь-якій компанії. Жінки наводять як приклад свою акуратність, чоловіки - швидкість реакції і так далі. Суперечка ця нескінченний і безглуздий. Насправді ми просто водимо машини дуже по-різному. Але про цю різницю дуже корисно пам'ятати, коли ви сідаєте за кермо. Отже, повторимо всім відомий факт: природа створила чоловіка і жінку дуже різними. І водіння машини демонструє ці відмінності особливо яскраво. Щось краще вдається чоловікові, а щось - жінці.

Розробники з університету Каліфорнії створили «4D-окуляри», які дозволяють глядачеві під час перегляду доторкнутися до об'єктів з фільмів. Для того, щоб підсилити ефект присутності, окуляри починають в буквальному сенсі «чіпати» користувача, додаючи додаткові відчуття при перегляді, коли, наприклад, на екрані з'являється рухомий об'єкт, що наближається до глядача.

Сучасні контактні лінзи є гідною альтернативою традиційним засобам корекції. Комфортні при носінні і легкі в догляді, контактні лінзи змінили на краще життя мільйонів, які потребують корекції зору. Якщо Ви вирішили носити контактні лінзи, перш за все необхідно відвідати офтальмолога і попросити підібрати вам контактні лінзи відомої марки і хорошої якості.

У сервісному центрі МВС № 1249 пройшов тренінг «Випробуй в безпеці», метою якого була профілактика управління транспортом в нетверезому стані. Про це повідомляє dp.informator.ua з посиланням на РСЦ МВС в Дніпропетровській області. Основним інструментом даного тренінгу стали окуляри Drunk Busters Goggles, вони імітують вплив алкоголю на людину і допомагають усвідомити ризики водіння в нетверезому стані.

Одним з кращих прикладів проектування в людському тілі є очей. Навіть Чарльз Дарвін безуспішно боровся з проблемою пояснення того, як такий складний орган, як око, міг еволюціонувати за допомогою природних, хаотичних процесів. У «Походження видів» він писав:

«Припустимо, що очей, з його складними системами - зміна фокусу на різні відстані; уловлювання різної кількості світла; корекція сферичної і хроматичної аберації - такий складний механізм утворився в результаті природного відбору. Відверто кажучи, ця ідея мені здається абсолютно абсурдною »

Великі оправи, що закривають півобличчя, залиште тільки на випадок, якщо за вашими фото полюють папараці. Головний must-have сезону - маленькі вузькі сонячні окуляри. Одним з перших їх представив Демна Гвасалія в осінній колекції Balenciaga 2017 року. Тоді разом з яскравими колготками і масивними сережками вони були явною відсиланням до 1990-м.

Компанія Intel планує продати частину підрозділу, який займається розробкою окулярів доповненої реальності. При цьому пристрій знаходиться на фінальному етапі розробки та має з'явитися у вигляді комерційного продукту вже до кінця поточного року. Один з журналістів ресурсу The Verge зміг отримати в своє розпорядження нинішню версію розумних окулярів Intel Vaunt і поділився своїми враженнями від гаджету.

Про особливості зору людини і анатомічної будови очей можна прочитати чимало інформації. Я наведу кілька цікавих фактів з цікавих фактів і спостережень, про які багато, напевно, не здогадуються, хоча користуються цим інструментом (очима) кожен день. Втім, кожному факту є наукове пояснення.

В БЕРЕЗНІ вийшла книга Ванесси Браун «Cool Shades, the History and Meaning of Sunglasses», яку автор презентував на найбільшій у світі виставці окулярів MIDO Eyewear Show в Мілані, де беруть участь більше тисячі виробників окулярів і оправ. Ми поговорили з Ванессою, старшим викладачем кафедри дизайну та візуальної культури в Університеті Ноттінгем Трент, про природу крутості окулярів, про те, як виникає мода на ті чи інші форми оправ, чому окуляри є предметом спокушання і що думати про тих, хто не знімають затемнених окулярів в темному приміщенні.

Ви звертали увагу, як дивні пам'ятники, які створюють скульптори сьогодні в різних куточках світу? Прогулюючись по парку, тепер можна наштовхнутися на меморіали не тільки відомим музикантам, поетам, акторам, героям книг, але і предметів побуту, одягу і навіть аксесуарів. Пам'ятники створюють ауру місця, в якому вони розташовані і ваблять туристів своїми легендами. Одні скульптури обіцяють здійснення бажань, поруч з іншими можна очистити душу, доторкнувшись до третіх можна притягнути до себе удачу.

А чи зустрічали ви коли-небудь пам'ятники очками? Пропонуємо вам поглянути на деякі з таких скульптур.

Прогулянка по 1-му округу французької столиці стане ще більш запам'ятовується після відвідування вельми незвичайного Музею окулярів і лорнетів П'єра Марлі (The Musée des Lunettes et Lorgnettes Pierre Marly). Він знаходиться на вулиці Сент-Оноре, 380, працює з вівторка по суботу з 10.00 до 18.00 (з 12.00 до 14.00 перерва). Вхід вільний.

Дмитро Ковальський - творець оптики KOS, що зумів перетворити захоплення в успішний бізнес.
 Захоплення окулярами з'явилося в 1993 році, коли я почав працювати майстром в одній з оптик. Першою в колекції була пара окулярів Persol mod. 649.

Задумалися, як правильно доглядати за окулярами, щоб улюблена річ могла радувати вас довгий час? Навіть якщо ви дуже акуратний зі своїми окулярами, багато факторів - час, білкові відкладення, пил, постійне носіння окулярів або зберігання без футляра - призводить до їх забрудненн

Вся продукція Oakley орієнтована на людей, що займаються спортом і ведуть активний спосіб життя. Багато світових зірок спорту є постійними клієнтами марки, вважаючи за краще фірмову продукцію будь-яким подібним. Неодноразово спорядження від Oakley було помічено на відомих велоперегонах, мотокроссах, бейсбольних матчах, змаганнях з серфінгу, скейтбордингу, гольфу, а також на зимових Олімпійських іграх. Все це свідчить про визнання бренду у всьому світі справжніми професіоналами своєї справи.

У 2016 році бізнесмен Гарік Корогодський відкрив на Воздвиженці свій власний магазин, який за аналогією зі знаменитою торговою мережею отримав назву Gara. Засновники проекту називають його «магазином непотрібних речей». Ніяких вивісок близько нового магазину немає. Але на те, що він відкритий, вказує світло, вибивається з-під забитих дошками вікон. Вхід закриває величезна сталеві двері, немов в бункері.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»